NASLOVNICA / Novosti / Sat kodiranja (Hour of Code) i u našoj školi

Sat kodiranja (Hour of Code) i u našoj školi

09. prosinca 2016.

Sat kodiranja globalni je pokret kojeg čine stotine milijuna učenika u preko 180 zemalja.

U Hrvatskoj se održava od 5. do 11. prosinca 2016. godine, a među školama sudionicima je i Osnovna škola Grgura Karlovčana Đurđevac!

Sat kodiranja jednosatni je uvod u računarstvo, osmišljen za demistifikaciju kodiranja i kao dokaz da svatko može naučiti osnove.

Ukoliko želite i vi biti sudionici projekta, posjetite službenu Web stranicu code.org i odaberite neku od kategorija.

Voditelj projekta u našoj školi je učitelj informatike Nikola Mihočka.

Privremeni (zbirni podaci) o uspjehu učenika na kraju nastavne godine, a prije upućivanja učenika na dopunski rad.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]