NASLOVNICA / Novosti / Sastav prvog razreda

Sastav prvog razreda

Autor: Nikola Vuković

27. kolovoza 2018.

Poštovani roditelji,

U prvi razred u matičnoj školi upisano je 62 učenika. Formirana su tri razredna odjela i to na osnovu procjene stručnog tima škole nakon razgovora s Vašom djecom, Vama te informacijama iz DV "Maslačak".

S obzirom na manji broj učenika u svakom razrednom odjelu vjerujemo da će i rad s učenicima biti kvalitetniji i uspješniji. Kao i prijašnjih godina napominjemo da kriterij za zajedno polaženje razrednog odjela nikako nije prijašnji boravak u odgojnoj skupini DV.

1.a razred; učiteljica Željka Mihočka

Učenici koji stanuju u ulicama:Stjepana Radića, Stiska, Šandora Brauna, Grada Vukovara,Augusta Šenoe, Petra Preradovića, Kralja Tomislava  (JP), Grgura Karlovčana, Mare Matočec, Petra Zrinskog, Grkinska, Ivana Đuriševića, Matije Gupca, Bunarska

1.b razred: učiteljica Nada Petrović

Učenici koji stanuju u ulicama: Donji Brvci, Eugena Kumičića, Stiska, Kralja Zvonimira, Trg sv. Jurja, Đure Basaričeka, Pavleka Miškine, Ivana Mažuranića, Bana Jelačića, Starogradska, Sveta Ana

1.c razred: učiteljica Sanja Sabolić

Učenici koji stanuju u ulicama: Grkine, Severovci,  Radnička cesta, Stiska, Tina Ujevića, Kralja Tomislava (ŠV), Vladimira Nazora, Đure Basaričeka (AP), Ciglenska, Ruđera Boškovića, Ivana Gorana Kovačića

Poštovani roditelji, vjerujemo da će naša suradnja u zajedničkom školovanju Vaše djece biti od prvog dana uspješna i stalna i to na dobrobit učenika.  Veselimo se susretu prvi dan nastave u ponedjeljak 3. rujna 2018. godine u 11.00 sati. Sva pitanja i prijedloge možete iznijeti na kratkom roditeljskom sastanku koji će biti 3. rujna 2018. u vrijeme kad će Vaša djeca biti s učiteljicama u razredu.

U prvi razred po područnim školama upisano je 12 učenika; PŠ Budrovac: 3, PŠ Čepelovac: 4, PŠ Mičetinac: 2 i PŠ Sirova Katalena: 3. U odjel za učenike s teškoćama upisano je dvoje učenika. Učenici sa svojim roditeljima dolaze u školu 3. rujna 2018. godine u 8.00 sati.

Poštovani roditelji, u idućih sedam dana razgovarajte sa svojim djetetom o školi, pružite mu podršku i motivaciju da početak školovanja Vašeg djeteta započne veselo, uz puno nade i pozitivnog očekivanja.

Ostale obavijesti

09. srpnja 2024.

Naša škola treću godinu za redom dobila oznaku Sigurnija škola

U sklopu projekta “Sigurnija škola” u organizaciji Hrvatskog Crvenog križa naša škola je i u ovoj školskoj godini, trećoj za […]

03. srpnja 2024.

Završna svečanost učenika osmih razreda

U utorak, 2. srpnja 2024. godine, u Domu kulture održana je završna svečanost učenika osmih razreda. Na početku programa nazočne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content