NASLOVNICA / Novosti / Sakupljanje baterija u ovoj školskoj godini

Sakupljanje baterija u ovoj školskoj godini

Autor: Martina Lovrak Ivanov

24. lipnja 2015.

Već pet godina za redom naša škola sudjeluje u sakupljanju starih otpadnih baterija u suradnji sa poduzećem Friš iz Križevaca. U ovoj školskoj godini u sakupljanje uključilo se 8 razrednih odjela.

Na razini naše škole najviše sakupljenih baterija ima 5.a. razred sa ukupno 5504, drugo mjesto zauzeo je 5.c. sa 4738 te treće mjesto 5.b. sa 4004 otpadne baterije. Ukupno je sakupljeno 15629 baterija.

Nagradu sakupljanja koju će donirati poduzeće Friš iz Križevaca učenici će ostvariti na početku iduće školske godine. Kao podjetnik o važnosti recikliranja učenici su dobili geometrijske bilježnice.

Ovim vrijednim projektom učenici uče odvajati otpad u za to potrebne kontenjere, upozanju se sa reciklažom te razvijaju ekološki način razmišljanja i ono što je najvažnije teže održivom razvoju.

Voditeljica projekta : Martina Lovrak Ivanov

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.