NASLOVNICA / Novosti / Šah uz školu

Šah uz školu

12. prosinca 2018.

I ove godine naša škola sudjeluje u projektu "Šah uz školu".

U srijedu, 19.12.2018. godine, s početkom u 17 sati, u sklopu projekta će se održati školsko natjecanje u šahu!

Najuspješniji natjecatelji putuju na turnir u Zagreb gdje će upoznati najuspješnijeg šahistu u povijesti – Garija Kasparova!

Učenici će se natjecati u četiri kategorije:

– djevojčice od 1. do 4. razreda

– dječaci od 1. do 4. razreda

– cure od 5. do 8. razreda

– dečki od 5. do 8. razreda

Natjecanje će se održati u zgradi matične škole, u učionici tehničke kulture.

Otvaranje je u 17 sati, a prvo kolo počinje u 17.10 sati.

Predviđeno je ukupno 5 kola pa bi natjecanje trebalo završiti oko 19 sati.

Natjecanje će voditi gospodin Ivan Baruškin (tajnik Šahovskog saveza Koprivničko-križevačke županije) i učitelj Nikola Mihočka.

Najuspješniji natjecatelji će dobiti medalje i put na šahovski turnir gdje će upoznati Garija Kasparova. Turnir se održava 29.12.2018. i bit će izravno prenošen na TV kanalu HRT 3.

Ovo je ujedno i izlučno natjecanje za školsku šahovsku ekipu koja će predsavljati našu školu na županijskom natjecanju.

Učiteljice i razrednici/ce će prikupiti popis zainteresiranih učenika koji će nastupiti na školskom natjecanju.

Pozivamo sve učenice i učenike da se prijave na natjecanje!

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]