NASLOVNICA / Novosti / Sadnja novih sadnica u PŠ Mičetinac

Sadnja novih sadnica u PŠ Mičetinac

Autor: Nada Petrović

28. ožujka 2009.

U ponedjeljak, 23.03.2009., učenici PŠ Mičetinac zajedno sa svojom učiteljicom i spremačicom u svom školskom voćnjaku i parku zasadili su nove sadnice voćaka i ukrasne grmove i drveća.

Tako su učili o postupku na koji se sade mlade sadnice kako bih i druge poticali na sadnju mladih biljaka i time obogaćivali prirodu i čuvali je. Sadnice su prikupili uz pomoć svojih roditelja . Postojeća stabla voćaka premazali su gašenim vapnom (krečom) i na taj način bar djelomično zaštitili stabla od raznih štetočina. U školskom voćnjaku nalazi se niz različitih voćaka koje su zasadile prijašnje generacije učenika te nam svake godine donose soćne plodove, a u školskom parku posadili su niz različitih zimzelenih stabala, cvjetnih grmova i ukrasnih stabala koji su najljepši u proljeće i svojim cvjetovima krase naš okoliš.

Ostale obavijesti

28. lipnja 2022.

Projekt Bartimej

U sklopu projekta „Bartimej“ Odjele za učenike s teškoćama u razvoju su posjetili učenici gimnazija iz Zagreba, Varaždina, Čakovca i […]

28. lipnja 2022.

Radionica o znakovnom jeziku

Povjerenik za pastoral osoba s invaliditetom i njihovih obitelji Varaždinske biskupije, velečasni Leonardo Šardi, je na inicijativu vjeroučiteljice Martine Rukavine […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content