NASLOVNICA / Novosti / Sadnja novih sadnica u PŠ Mičetinac

Sadnja novih sadnica u PŠ Mičetinac

Autor: Nada Petrović

28. ožujka 2009.

U ponedjeljak, 23.03.2009., učenici PŠ Mičetinac zajedno sa svojom učiteljicom i spremačicom u svom školskom voćnjaku i parku zasadili su nove sadnice voćaka i ukrasne grmove i drveća.

Tako su učili o postupku na koji se sade mlade sadnice kako bih i druge poticali na sadnju mladih biljaka i time obogaćivali prirodu i čuvali je. Sadnice su prikupili uz pomoć svojih roditelja . Postojeća stabla voćaka premazali su gašenim vapnom (krečom) i na taj način bar djelomično zaštitili stabla od raznih štetočina. U školskom voćnjaku nalazi se niz različitih voćaka koje su zasadile prijašnje generacije učenika te nam svake godine donose soćne plodove, a u školskom parku posadili su niz različitih zimzelenih stabala, cvjetnih grmova i ukrasnih stabala koji su najljepši u proljeće i svojim cvjetovima krase naš okoliš.

Ostale obavijesti

05. srpnja 2021.

Svečana dodjela svjedodžbi osmašima i proglašenje učenika generacije

Danas je u velikoj dvorani naše škole održana skromna, no svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda. Okupljenim osmašima s nekoliko […]

05. srpnja 2021.

Preuzet paket za projekt Crvenog križa Sigurnije škole i vrtići

U našu školu stigle su torbe prve pomoći koje će biti podrška u projektu Crvenog križa koji je odobrilo Ministarstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content