NASLOVNICA / Novosti / Sadnja novih sadnica u PŠ Mičetinac

Sadnja novih sadnica u PŠ Mičetinac

Autor: Nada Petrović

28. ožujka 2009.

U ponedjeljak, 23.03.2009., učenici PŠ Mičetinac zajedno sa svojom učiteljicom i spremačicom u svom školskom voćnjaku i parku zasadili su nove sadnice voćaka i ukrasne grmove i drveća.

Tako su učili o postupku na koji se sade mlade sadnice kako bih i druge poticali na sadnju mladih biljaka i time obogaćivali prirodu i čuvali je. Sadnice su prikupili uz pomoć svojih roditelja . Postojeća stabla voćaka premazali su gašenim vapnom (krečom) i na taj način bar djelomično zaštitili stabla od raznih štetočina. U školskom voćnjaku nalazi se niz različitih voćaka koje su zasadile prijašnje generacije učenika te nam svake godine donose soćne plodove, a u školskom parku posadili su niz različitih zimzelenih stabala, cvjetnih grmova i ukrasnih stabala koji su najljepši u proljeće i svojim cvjetovima krase naš okoliš.

Ostale obavijesti

25. ožujka 2023.

Debata u OŠ Molve

U petak, 24.3.2023. učenici naše škole Paola Šestak, Luka i Karlo Sabolić, Mia Robotić i Petra Čeko posjetili su – […]

23. ožujka 2023.

Proljeće pozdravlja i Mravlji lav

U utorak 21.3.2023. u sportskoj dvorani naše škole održana je priredba Pozdrav proljeću što je bila prilika da naša učenička […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content