NASLOVNICA / Novosti / Ruke ljubavi 5.d razreda

Ruke ljubavi 5.d razreda

Autor:

30. prosinca 2020.

Ove su školske godine učenici 5. D razreda sa svojim razrednikom Brankom Maznikom pokrenuli projekt Ruke ljubavi. 

Projekt su podržali i roditelji učenika. Cilj je projekta ostvarivanje već započete suradnje tijekom prošlih godina s Dječjim domom Zagreb u Nazorovoj ulici u Zagrebu.

Iako se prošlih godina išlo u posjete Domu, ove nam godine ”korona prilike” to nisu dopustile. Stoga smo odlučili ostvariti suradnju na druge načine i pokazati štićenicima doma (djeci do školske dobi) da mislimo na njih i da nisu sami iako se fizički ne viđamo. Učenici su izrađivali rođendanske čestitke koje smo djeci slali zajedno s našim zajedničkim fotografijama. Kroz studeni i prosinac smo se odrekli nekih svojih igračaka i slikovnica, skupljali novac za slatkiše, dobili donaciju Zumića i izrađivali božićne čestitke. Sve zapakirano je 19. prosinca odvezeno u Zagreb u Dom. Ovom pošiljkom smo im htjeli uljepšati ove božićne blagdane. Suradnju ćemo nastaviti i u ostatku nastavne godine.

Hvala roditeljima na povjerenju i suradnji!

Razrednik Branko Maznik

Ostale obavijesti

25. ožujka 2023.

Debata u OŠ Molve

U petak, 24.3.2023. učenici naše škole Paola Šestak, Luka i Karlo Sabolić, Mia Robotić i Petra Čeko posjetili su – […]

23. ožujka 2023.

Proljeće pozdravlja i Mravlji lav

U utorak 21.3.2023. u sportskoj dvorani naše škole održana je priredba Pozdrav proljeću što je bila prilika da naša učenička […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content