NASLOVNICA / Novosti / Roditeljski sastanci

Roditeljski sastanci

Autor: Nikola Vuković

02. veljače 2016.

Najavljujemo zajedničke roditeljske sastanke u veljači.

15.veljače (ponedjeljak) – drugi razred

16.veljače (utorak)  u 16.30 sati- peti razred: SLOBODNO VRIJEME UČENIKA, predavanje i prikaz akcijskog istraživanja ( pedagog)

17.veljače (srijeda) u 16.30 sati – šesti i sedmi razred: PREVENTIVNI PROGRAM, predavanje i prikaz akcijskog istraživanja (pedagog)

18.veljače (četvrtak) u 17.00 sati – osmi razred – Prezentacija rada CISOKAi z Koprivnice (psihologinja i djelatnici Cisok-a)

19.veljače (petak) u 16.30 sati -četvrti razred

22.veljače (ponedjeljak) u 16.30 sati – prvi razred

24.veljače (srijeda) u 16.30 sati – treći razred: UČENJE I ČITANJE; predavanje i savjetovanje (psihologinja i logopedinja)

Pozivamo roditelje na redovni roditeljski sastanak. Nakon zajedničkog roditeljskog sastanka razrednici će održati sastanke za svaki razredni odjel.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]