NASLOVNICA / Novosti / Roditeljski sastanak roditelja sedmih razreda za odabir ponude za višednevnu terensku nastavu

Roditeljski sastanak roditelja sedmih razreda za odabir ponude za višednevnu terensku nastavu

Autor: Branko Maznik

17. prosinca 2018.

U srijedu, 12. prosinca 2018. u 17h održan je zajednički roditeljski sastanak roditelja učenika 7.a, 7.b, 7.c i 7.d razreda. Roditelji su tajnim glasovanjem odabrali Turističku agenciju Molnar travel iz Bjelovara za organizaciju višednevne terenske nastave u Seget Donji od 25. do 29. lipnja 2019. godine.

Predstavljene su ponude tri turističke agencije od čega su dvije imale svoje predstavnike. Po završetku prezentacija roditelji su tajnim glasovanjem odabrali ponudu turističke agencije  Molnar travel sa 40 glasova. Ponuda Koncept putovanja dobila je 15 glasova, a ponuda Putničke agencije Eklata  je dobila 3 glasa roditelja.

Ostale obavijesti

09. srpnja 2024.

Naša škola treću godinu za redom dobila oznaku Sigurnija škola

U sklopu projekta “Sigurnija škola” u organizaciji Hrvatskog Crvenog križa naša škola je i u ovoj školskoj godini, trećoj za […]

03. srpnja 2024.

Završna svečanost učenika osmih razreda

U utorak, 2. srpnja 2024. godine, u Domu kulture održana je završna svečanost učenika osmih razreda. Na početku programa nazočne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content