NASLOVNICA / Novosti / Roditeljski sastanak roditelja sedmih razreda za odabir ponude za višednevnu terensku nastavu

Roditeljski sastanak roditelja sedmih razreda za odabir ponude za višednevnu terensku nastavu

Autor: Branko Maznik

17. prosinca 2018.

U srijedu, 12. prosinca 2018. u 17h održan je zajednički roditeljski sastanak roditelja učenika 7.a, 7.b, 7.c i 7.d razreda. Roditelji su tajnim glasovanjem odabrali Turističku agenciju Molnar travel iz Bjelovara za organizaciju višednevne terenske nastave u Seget Donji od 25. do 29. lipnja 2019. godine.

Predstavljene su ponude tri turističke agencije od čega su dvije imale svoje predstavnike. Po završetku prezentacija roditelji su tajnim glasovanjem odabrali ponudu turističke agencije  Molnar travel sa 40 glasova. Ponuda Koncept putovanja dobila je 15 glasova, a ponuda Putničke agencije Eklata  je dobila 3 glasa roditelja.

Ostale obavijesti

06. prosinca 2021.

Projekt Čitamo i zabavljamo se u obitelji

U drugom polugodištu krenut će ostvarivanje projekta Čitamo i zabavljamo se u obitelji, a to je nastavak aktivnosti u Godini […]

04. prosinca 2021.

Školski filantropski klub proveo humanitarnu akciju

Naša škola i Školski filantropski klub Izvor dobrote organizirali su humanitarnu akciju od 29. studenoga do 1. prosinca ove godine. […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content