NASLOVNICA / Novosti / Roditeljski sastanak roditelja sedmih razreda za odabir ponude za višednevnu terensku nastavu

Roditeljski sastanak roditelja sedmih razreda za odabir ponude za višednevnu terensku nastavu

Autor: Branko Maznik

17. prosinca 2018.

U srijedu, 12. prosinca 2018. u 17h održan je zajednički roditeljski sastanak roditelja učenika 7.a, 7.b, 7.c i 7.d razreda. Roditelji su tajnim glasovanjem odabrali Turističku agenciju Molnar travel iz Bjelovara za organizaciju višednevne terenske nastave u Seget Donji od 25. do 29. lipnja 2019. godine.

Predstavljene su ponude tri turističke agencije od čega su dvije imale svoje predstavnike. Po završetku prezentacija roditelji su tajnim glasovanjem odabrali ponudu turističke agencije  Molnar travel sa 40 glasova. Ponuda Koncept putovanja dobila je 15 glasova, a ponuda Putničke agencije Eklata  je dobila 3 glasa roditelja.

Ostale obavijesti

28. studenoga 2023.

“Ruksak pun kulture” u našoj školi – predstava Medo Bedo

Područne škole Budrovac, Čepelovac, Mičetinac, Sirova Katalena i ona za djecu s teškoćama u razvoju su u prošloj godini bile […]

27. studenoga 2023.

Helena Pintar i Franka Martinčić predstavljale našu školu na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva

Dana 25. studenoga 2023., učenice Helena Pintar i Franka Martinčić sudjelovale su na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva za osnovne i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content