NASLOVNICA / Novosti / Roditeljski sastanak roditelja sedmih razreda za odabir ponude za višednevnu terensku nastavu

Roditeljski sastanak roditelja sedmih razreda za odabir ponude za višednevnu terensku nastavu

Autor: Branko Maznik

17. prosinca 2018.

U srijedu, 12. prosinca 2018. u 17h održan je zajednički roditeljski sastanak roditelja učenika 7.a, 7.b, 7.c i 7.d razreda. Roditelji su tajnim glasovanjem odabrali Turističku agenciju Molnar travel iz Bjelovara za organizaciju višednevne terenske nastave u Seget Donji od 25. do 29. lipnja 2019. godine.

Predstavljene su ponude tri turističke agencije od čega su dvije imale svoje predstavnike. Po završetku prezentacija roditelji su tajnim glasovanjem odabrali ponudu turističke agencije  Molnar travel sa 40 glasova. Ponuda Koncept putovanja dobila je 15 glasova, a ponuda Putničke agencije Eklata  je dobila 3 glasa roditelja.

Ostale obavijesti

26. studenoga 2022.

RADIONICA POVODOM NADOLAZEĆEG BLAGDANA BOŽIĆA

Krajem mjeseca studenoga održana je radionica s roditeljima Prve odgojno obrazovne skupine pod vodstvom učiteljice Matee Melnjak. Radionica je bila […]

26. studenoga 2022.

IZRADA ADVENTSKOG VIJENCA- ODJELI ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU

Povodom nadolazećeg blagdana Božića i predbožićnog vremena učenici Druge odgojno obrazovne skupine zajedno sa učiteljicom Emom Jančevec izradili su zajednički […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content