NASLOVNICA / Novosti / Roditeljski sastanak

Autor: Nikola Vuković

05. rujna 2016.

Poštovani roditelji,

Započela je nova nastavna godina. Pozivamo Vas na zajednički roditeljski sastanak u četvrtak 8.rujna 2016.godine s početkom u 17.00 sati.

Zajednički roditeljski sastanak za učenike od DRUGOG  do OSMOG  razreda je u četvrtak, 8.rujna 2016.godine s početkom u 17.00 sati u sportskoj dvorani.

Nakon toga roditelji će s razrednciima ići u učionice.

Roditeljski sastanak PRVOG razreda je u petak, 9.rujna 2016. godine s početkom u 17.00 sati.

Molimo Vas da se odazovete sastanku kako bismo zajedno dogovorili suradnju u ovoj školskoj godini.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]