NASLOVNICA / Novosti / Roditeljski sastanak 31.siječnja 2012.

Roditeljski sastanak 31.siječnja 2012.

Autor: Nikola Vuković

27. siječnja 2012.

Roditeljski sastanak za roditelje budućih učenika prvog razreda održat će se u utorak, 31.siječnja 2012.godine u 16.30 sati u dječjem vrtiću "Maslačak".

Na roditeljskom sastanku prezentirat ćemo rad stručnog tima škole, roditelje ćemo upoznati s postupkom upisa djece u prvi razred školske 2012./13.godine.

Članovi stručnog tima koji će biti uključeni u upis djece u prvi razred: psihologinja, Marija Sladoljev, logopedinja, Božica Sobota i pedagog, Nikola Vuković.

Molimo roditelje da dođu na roditeljski sastanak radi dogovora, a i radi primitka službenih poziva za pregled i ispitivanje psihofizičkog stanja djece prije samog upisa u prvi razred.

Pregled djece i upisi za našu školu trajat će od 20.veljače 2012. do 1.ožujka 2012.  Trenutno je na popisu 95-tero djece koji su obveznici pristupanja pregledu.

O eventualnim odgodama ili prijevremenom upisu pedagog će govoriti na roditeljskom sastanku.

Radujemo se susretu u vrtiću.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]