NASLOVNICA / Novosti / Roditeljski sastanak

Roditeljski sastanak

Autor: Nikola Vuković

09. rujna 2015.

Četvrtak, 10.rujna 2015. s početkom u 17.00 sati za sve razredne odjele od drugog do osmog razreda

Zajednički roditeljski sastanak za roditelje učenika od drugog do osmog razreda.

Pedagog: Informacije o učenicima, djelatnicima, organizaciji nastave, školskim projektima i programima, suradnji roditelja i škole, pedagoškim mjerama, kućnom redu škole, organizaciji terenske nastave, prijevozu učenika, prehrani učenika, osiguranju učenika, e dnevniku…

Nakon zajedničkog roditeljskog sastanka roditelji će ići u učionice s razrednicima i potpisati potrebne suglasnosti i dogovoriti informacije.Budući da neki roditelji imaju više djece u školi organizirat ćemo se tako da roditelji mogu otići i kod drugog razrednika potpisati suglasnosti i dogovoriti suradnju.

Molimo roditelje da se odazovu roditeljskom sastanku.

Ostale obavijesti

27. ožujka 2023.

“Ljubičasti dan”-fotogalerija

Tijekom današnjeg dana učenici naše škole zajedno s učiteljima prigodno su obilježili “Ljubičasti dan” -dan podrške osobama oboljelih od epilepsije. […]

25. ožujka 2023.

Debata u OŠ Molve

U petak, 24.3.2023. učenici naše škole Paola Šestak, Luka i Karlo Sabolić, Mia Robotić i Petra Čeko posjetili su – […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content