NASLOVNICA / Novosti / Roditelji pomogli opremiti školu

Roditelji pomogli opremiti školu

Autor: Nikola Vuković

27. rujna 2011.

U tijeku je  akcija : Opremimo školu; koju je pokrenuo zamjenik ravnatelja prof.Nikola Vuković. Radi se o opremanju učionica razredne nastave novim garderobnim vješalicama za učenike od prvog do četvrtog razreda.

Na prvom zajedničkom roditeljskom sastanku zamjenik ravnatelja prof.Nikola Vuković zamolio je roditelje učenika od prvog do četvrtog razreda za pomoć oko opremanja učionica te za nabavku novih garderobnih vješalica za učenike. Roditelji su pokazali razumjevanje i u tijeku je prikupljanje sredstava za opremanje 11 učionica u kojima su učenici razredne nastave s garderobnim vješalicama. Prema trenutnim informacijama od učitelja razredne nastave već sada možemo s ponosom reči da je akcija uspjela i da su roditelji i ovaj puta pomogli u opremanju škole. Ovim putem se zahvaljujem svim roditeljima koji su pomogli ovaj projekat, a i svima koji će se još uključiti. Na ovaj način osigurat ćemo našim učenicima ugodno razredno ozračje. Predstoji nam izbor izvođača radova i postavljanje garderobnih vješalica. O iznosu prikupljenih sredstava obavijestit ću vas nakon završetka akcije, a to je utorak 4.listopada 2011.

Još jednom HVALA za pomoć i razumijevanje.

Zamjenik ravnatelja:

Nikola Vuković, prof.

Ostale obavijesti

20. svibnja 2022.

Završeno državno Natjecanje iz astronomije u našoj školi

Prigodnim kratkim programom, dodjelom zahvalnica svim sudionicima ovogodišnjeg državnog Natjecanja iz astronomije i proglašenjem najuspješnijih mladih astronoma u Hrvatskoj u […]

20. svibnja 2022.

Videosnimka otvorenja državnog Natjecanja iz astronomije

Na dolje navedenoj poveznici možete pogledati videosnimku otvorenja državnog Natjecanja iz astronomije u OŠ Đurđevac https://youtu.be/KmGbSK4YDRo Ovim putem čestitamo svim […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content