NASLOVNICA / Novosti / Roditelji pomogli opremiti školu

Roditelji pomogli opremiti školu

Autor: Nikola Vuković

27. rujna 2011.

U tijeku je  akcija : Opremimo školu; koju je pokrenuo zamjenik ravnatelja prof.Nikola Vuković. Radi se o opremanju učionica razredne nastave novim garderobnim vješalicama za učenike od prvog do četvrtog razreda.

Na prvom zajedničkom roditeljskom sastanku zamjenik ravnatelja prof.Nikola Vuković zamolio je roditelje učenika od prvog do četvrtog razreda za pomoć oko opremanja učionica te za nabavku novih garderobnih vješalica za učenike. Roditelji su pokazali razumjevanje i u tijeku je prikupljanje sredstava za opremanje 11 učionica u kojima su učenici razredne nastave s garderobnim vješalicama. Prema trenutnim informacijama od učitelja razredne nastave već sada možemo s ponosom reči da je akcija uspjela i da su roditelji i ovaj puta pomogli u opremanju škole. Ovim putem se zahvaljujem svim roditeljima koji su pomogli ovaj projekat, a i svima koji će se još uključiti. Na ovaj način osigurat ćemo našim učenicima ugodno razredno ozračje. Predstoji nam izbor izvođača radova i postavljanje garderobnih vješalica. O iznosu prikupljenih sredstava obavijestit ću vas nakon završetka akcije, a to je utorak 4.listopada 2011.

Još jednom HVALA za pomoć i razumijevanje.

Zamjenik ravnatelja:

Nikola Vuković, prof.

Ostale obavijesti

06. listopada 2022.

Grad Đurđevac razveselio učenike predstavom povodom obilježavanja Dječjeg tjedna

U obilježavanje Dječjeg tjedna uključio se i Grad Đurđevac tako da je za sve učenike razredne nastave organizirao predstavu Stepenicama […]

05. listopada 2022.

Učitelj Nikola Mihočka dobitnik je Godišnje nagrade Ministarstva znanosti i obrazovanja

Na temelju Pravilnika o nagrađivanju učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja u osnovnim i srednjim školama te učeničkim domovima, Povjerenstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content