NASLOVNICA / Novosti / "Reciklirana priča" Kazališta Svarog u našoj školi

“Reciklirana priča” Kazališta Svarog u našoj školi

Autor: Martina Lovrak Ivanov

22. siječnja 2014.

U ponedjeljak, 20. siječnja glumci zagrebačkog Kazališta Svarog u pokroviteljstvu poduzeća Vetropack straže posjetili su našu našu školu kako bi izveli predstavu "reciklirana priča". Naša škola je osvojila ovu nagradu tako da su učenici igrajući kviz zajedno sa učenicima iz Kalinovca poslali najviše točnih odgovora na nagradni kviz "Staklo, naš prijatelj".  Predstava je odgojno-obrazovnog karaktera sa velikim naglaskom na iskorištavanje stakla kao otpada zapravo na odgoj prema održivom razvoju.

U 30-minutnoj predstavi, glumci su na zanimljiv način upoznali učenike s važnosti recikliranja i njenim procesom te  zbog čega je važno paziti na okoliš. Ipak, predstava je bila još zanimljivija jer su glumci, kako bi zadržali dječju pažnju, u samu predstavu uključivali i učenike te ih nagradili poklonima za točne odgovore. Učenici su to prihvatili s velikim oduševljenjem i svaki put su ručice spremno letjele u zrak kada je trebalo ubaciti staklo u kontejner ili odgovarati na pitanja ili glumiti.

                                                

Više fotografija u .

                                                        Učiteljica prirode: Martina Lovrak Ivanov

Ostale obavijesti

04. kolovoza 2022.

Javni poziv za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi

Objava javnog poziva za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi Đurđevac u […]

04. kolovoza 2022.

Javni poziv za obavljanje poslova stručnog komunikacijskog posrednika/ce

Objava javnog poziva za obavljanje poslova stručnog komunikacijskog posrednika/ce u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content