NASLOVNICA / Novosti / Radionice oblikovanja glinom

Radionice oblikovanja glinom

Autor: Maja Huzjak Mišulin

23. studenoga 2023.

U četvrtak 23. studenog 2023. godine održane su dvije radionice oblikovanja glinom u organizaciji Učeničke zadruge Mravlji lav. Radionicu je vodila Sanja Flajs – Vidaković, profesor defektolog u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju. U uvodnom djelu voditeljica je prisutne učiteljice upoznala s osnovama o glini, vrstama i njenoj primjeni, a zatim je prisutne poučila tehnikama oblikovanja. Tema radionica bila je izrada ukrasnih pločica s motivom anđela. Sudionice su u ugodnoj atmosferi izrazile svoju kreativnost i primijenile nova znanja. Stečeno znanje prenijeti će svojim učenicima kako bi samostalno mogli izrađivati ukrase od gline ili glinamola. Izrađeni ukrasi prodavat će se prije školske božićne priredbe 21. prosinca u školskoj sportskoj dvorani.

Zahvaljujemo našoj voditeljici Sanji na odvojenom vremenu i prenesenom znanju te pomoći u radu školske Zadruge.  

Ostale obavijesti

22. veljače 2024.

Jakov Ovnić na međunarodnom natjecanju osvojio drugu nagradu

U Novom Marofu je od 13. do 17. veljače 2024. održano Međunarodno natjecanje učenika osnovnih glazbenih škola “Mladi Padovec”. Jakov […]

19. veljače 2024.

Stručno usavršavanje učitelja i stručnih suradnika

Prvi dan drugog dijela zimskog odmora učenika u Osnovnoj školi Đurđevac bilo je radno za učitelje i stručne suradnike Osnovne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content