NASLOVNICA / Novosti / Radionica UZ Mravlji lav

Radionica UZ Mravlji lav

Autor: Maja Huzjak Mišulin

09. studenoga 2023.

U četvrtak, 9. studenog 2023. godine održana je radionica Učeničke zadruge Mravlji lav. Radionicu izrade čestitki tehnikom pickpoint vodile su Željka Hrženjak, ravnateljica DV Bregunica iz Novog Virja i Irena Gašćić, odgojiteljica u navedenom vrtiću. Voditeljice su upoznale sve sudionice s tehnikom pickpoint i pružile podršku u izradi čestitki i slika. Naučeno znanje učiteljice će prenijeti svojim učenicima kako bi mogli samostalno izrađivati čestitke i slike ovom tehnikom. Izrađene čestitke i slike prodavat će se prije školske božićne priredbe 21. prosinca u školskoj sportskoj dvorani. Ovim putem još jednom zahvaljujemo voditeljicama na prenesenom znanju te ugodnoj i veseloj atmosferi na radionici.

Ostale obavijesti

28. studenoga 2023.

“Ruksak pun kulture” u našoj školi – predstava Medo Bedo

Područne škole Budrovac, Čepelovac, Mičetinac, Sirova Katalena i ona za djecu s teškoćama u razvoju su u prošloj godini bile […]

27. studenoga 2023.

Helena Pintar i Franka Martinčić predstavljale našu školu na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva

Dana 25. studenoga 2023., učenice Helena Pintar i Franka Martinčić sudjelovale su na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva za osnovne i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content