NASLOVNICA / Novosti / Radionica UZ Mravlji lav

Radionica UZ Mravlji lav

Autor: Maja Huzjak Mišulin

09. studenoga 2023.

U četvrtak, 9. studenog 2023. godine održana je radionica Učeničke zadruge Mravlji lav. Radionicu izrade čestitki tehnikom pickpoint vodile su Željka Hrženjak, ravnateljica DV Bregunica iz Novog Virja i Irena Gašćić, odgojiteljica u navedenom vrtiću. Voditeljice su upoznale sve sudionice s tehnikom pickpoint i pružile podršku u izradi čestitki i slika. Naučeno znanje učiteljice će prenijeti svojim učenicima kako bi mogli samostalno izrađivati čestitke i slike ovom tehnikom. Izrađene čestitke i slike prodavat će se prije školske božićne priredbe 21. prosinca u školskoj sportskoj dvorani. Ovim putem još jednom zahvaljujemo voditeljicama na prenesenom znanju te ugodnoj i veseloj atmosferi na radionici.

Ostale obavijesti

15. travnja 2024.

Kviz znanja povodom Noći knjige

Povodom ovogodišnje Noći knjige organiziramo školski kviz znanja! Tom prigodom organizirana je i prigodna prodaja otpisanih knjiga po simboličnim cijenama. […]

12. travnja 2024.

Natječaj “Podravina u stihovima”

Objavljujemo 11. Natječaj “Podravina u stihovima” za mlade pjesnike u kojem sudjeluju učenici viših razreda. Svi učenici pišu pjesme na […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content