NASLOVNICA / Novosti / Radionica „Ususret adventu“

Radionica „Ususret adventu“

Autor:

30. studenoga 2018.

Učenici od 5.-8. razreda Odjela za učenike s teškoćama u razvoju i njihove učiteljice Marija Dautanec i Sanja Flajs-Vidaković, u četvrtak 29.11.2018., ugostili su gospođu Ivanku Vusić iz Policijske uprave koprivničko-križevačke. 

Gospođa Vusić održala je radionicu izrade adventskog vijenca koji će krasiti prostor Odjela. Na radionici smo saznali važnost recikliranja otpada, zabavili se i družili. Na kraju smo se zahvalili gospođi Vusić što nas je posjetila te poklonili radove koje smo radili na satovima tehničke kulture, a i gospođa Vusić je nama poklonila blokiće za pisanje.  Ovim putem joj se zahvaljujemo i radujemo se budućim suradnjama.

Ostale obavijesti

15. listopada 2021.

Osmaši naučili kako pružiti prvu pomoć unesrećenima

Jučer, 14.listopada 2021., našu su školu posjetili djelatnici Zavoda za hitnu medicinu Koprivničko-križevačke županije. Učenicima osmih razreda na zanimljiv su […]

12. listopada 2021.

Sedmaši posjetili Krapinu

U četvrtak, 7. listopada 2021., učenici svih sedmih razreda naše škole bili su na terenskoj nastavi u Krapini. Učenici su […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content