NASLOVNICA / Novosti / Radionica „Ususret adventu“

Radionica „Ususret adventu“

Autor:

30. studenoga 2018.

Učenici od 5.-8. razreda Odjela za učenike s teškoćama u razvoju i njihove učiteljice Marija Dautanec i Sanja Flajs-Vidaković, u četvrtak 29.11.2018., ugostili su gospođu Ivanku Vusić iz Policijske uprave koprivničko-križevačke. 

Gospođa Vusić održala je radionicu izrade adventskog vijenca koji će krasiti prostor Odjela. Na radionici smo saznali važnost recikliranja otpada, zabavili se i družili. Na kraju smo se zahvalili gospođi Vusić što nas je posjetila te poklonili radove koje smo radili na satovima tehničke kulture, a i gospođa Vusić je nama poklonila blokiće za pisanje.  Ovim putem joj se zahvaljujemo i radujemo se budućim suradnjama.

Ostale obavijesti

15. lipnja 2021.

Učenici 3. b na završnoj izvanučioničnoj nastavi

Učenici 3. b razreda sa svojom učiteljicom Nadom Petrović i pomagačicom u nastavi Ana- Marijom Markač Brgles, 15. 06. 2021. […]

15. lipnja 2021.

Ples osmaša za kraj školske godine

U četvrtak 17. 6. 2021. u 16:30 sati naši će osmaši zajedno zaplesati za kraj školske godine i osnovnoškolskog obrazovanja. […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content