NASLOVNICA / Novosti / Radionica „Ususret adventu“

Radionica „Ususret adventu“

Autor:

30. studenoga 2018.

Učenici od 5.-8. razreda Odjela za učenike s teškoćama u razvoju i njihove učiteljice Marija Dautanec i Sanja Flajs-Vidaković, u četvrtak 29.11.2018., ugostili su gospođu Ivanku Vusić iz Policijske uprave koprivničko-križevačke. 

Gospođa Vusić održala je radionicu izrade adventskog vijenca koji će krasiti prostor Odjela. Na radionici smo saznali važnost recikliranja otpada, zabavili se i družili. Na kraju smo se zahvalili gospođi Vusić što nas je posjetila te poklonili radove koje smo radili na satovima tehničke kulture, a i gospođa Vusić je nama poklonila blokiće za pisanje.  Ovim putem joj se zahvaljujemo i radujemo se budućim suradnjama.

Ostale obavijesti

29. siječnja 2022.

Školsko natjecanje iz geografije

Danas je u našoj školi održano školsko natjecanje iz geografije. Natjecalo se 14 učenika petih, sedmih i osmih razreda pod […]

28. siječnja 2022.

Obavijest o nastavku rada

Poštovani roditelji i učenici, S obzirom na nešto povoljniju epidemiološku situaciju u našoj Školi u odnosu na prošli tjedan, obavještavamo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content