NASLOVNICA / Novosti / Radionica "Podravske vile"

Radionica “Podravske vile”

Autor:

19. siječnja 2017.

Jučer 18.1.2017. učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sudjelovali su na radionici koju je organizirao Muzej grada Đurđevca.

U Muzeju nas je dočekala njegova voditeljica, gospođa Edita Janković Hapavel koja nas je upoznala s time što ćemo raditi na radionici. S obzirom da će se u Muzeju održati izložba fotografija Podravina između mitova i legendi autorice Ive Lulić naš zadatak je bio izraditi vile kojima ćemo obogatiti dekoraciju Starog grada i koje će biti prezentirane u Noći muzeja.  S radošću smo prihvatili taj zadatak i izradili vile iz naše mašte koje su bile jako kreativne. Nakon što smo izradili vile, svi zajedno smo se družili uz razgovor, pjesmu, ples i grickalice. 

Ostale obavijesti

05. srpnja 2021.

Svečana dodjela svjedodžbi osmašima i proglašenje učenika generacije

Danas je u velikoj dvorani naše škole održana skromna, no svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda. Okupljenim osmašima s nekoliko […]

05. srpnja 2021.

Preuzet paket za projekt Crvenog križa Sigurnije škole i vrtići

U našu školu stigle su torbe prve pomoći koje će biti podrška u projektu Crvenog križa koji je odobrilo Ministarstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content