NASLOVNICA / Novosti / Radionica "Podravske vile"

Radionica “Podravske vile”

Autor:

19. siječnja 2017.

Jučer 18.1.2017. učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sudjelovali su na radionici koju je organizirao Muzej grada Đurđevca.

U Muzeju nas je dočekala njegova voditeljica, gospođa Edita Janković Hapavel koja nas je upoznala s time što ćemo raditi na radionici. S obzirom da će se u Muzeju održati izložba fotografija Podravina između mitova i legendi autorice Ive Lulić naš zadatak je bio izraditi vile kojima ćemo obogatiti dekoraciju Starog grada i koje će biti prezentirane u Noći muzeja.  S radošću smo prihvatili taj zadatak i izradili vile iz naše mašte koje su bile jako kreativne. Nakon što smo izradili vile, svi zajedno smo se družili uz razgovor, pjesmu, ples i grickalice. 

Ostale obavijesti

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content