NASLOVNICA / Novosti / Radionica o znakovnom jeziku

Radionica o znakovnom jeziku

Autor: Vedran Dautanec

28. lipnja 2022.

Povjerenik za pastoral osoba s invaliditetom i njihovih obitelji Varaždinske biskupije, velečasni Leonardo Šardi, je na inicijativu vjeroučiteljice Martine Rukavine posjetio Odjele za učenike s teškoćama u razvoju. S učenicima od 1. – 4. razreda održao je radionicu o znakovnom jeziku.

Velečasni je učenicima i učiteljicama na vrlo primjeren način pojasnio kako lakše komunicirati s našom učenicom koja ima oštećen sluh. Demonstrirao je kako rukama možemo  pokazati najvažnije riječi koje su potrebne u školi i komunikaciji u razredu. Učenici su s velečasnim i učiteljicama otpjevali nekoliko pjesama koristeći znakovni jezik.

Uime učenika i učiteljica upućujemo zahvalu velečasnom Leonardu Šardiju te se radujemo dogovorenoj daljnjoj suradnji.

Ostale obavijesti

19. svibnja 2024.

Područne škole sudjeluju u obilježavanju akcije Svibanj- mjesec zaštite od požara

Manifestacija „Svibanj – mjesec zaštite od požara „ nacionalnog je karaktera i provodi se dugi niz godina.Učenici područnih škola Budrovac, […]

18. svibnja 2024.

Natjecanje u krasnoslovu

Na 11. Natječaju Podravina u stihovima u finale je prošlo 29. autorskih recitala učenika od 5. do 8. r. Učenici […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content