NASLOVNICA / Novosti / Radionica "Kreativnost sa komušinom"

Radionica “Kreativnost sa komušinom”

Autor:

25. siječnja 2017.

U sklopu projekta „Podravska hiža“  kojeg vodi učiteljica Sanja Flajs-Vidaković jučer je u Odjele za učenike s teškoćama u razvoju stigla gospođa Marija Lacković koja se bavi izradom predmeta od komušine.

Na početku radionice učiteljica Sanja Flajs-Fidaković je podsjetila učenike što je to komušina i od čega se dobiva. Gospođa Lacković objasnila je učenicima na koji način trebaju izrezati komušinu i oblikovati ju kako bi od nje napravili bor. Učenici su radoznalo upijali sve što im je gospođa Lacković govorila te se bacili u izradu borova od komušine. Kad su ih napravili prezentirali su ih gospođi Lacković koja je bila jako zadovoljna svime što su učenici napravili. Učenici i učiteljice zahvaljuju se gospođi Mariji Lacković koja je vodila ovu radionicu i vesele se ponovnom druženju.

Ostale obavijesti

20. svibnja 2022.

Završeno državno Natjecanje iz astronomije u našoj školi

Prigodnim kratkim programom, dodjelom zahvalnica svim sudionicima ovogodišnjeg državnog Natjecanja iz astronomije i proglašenjem najuspješnijih mladih astronoma u Hrvatskoj u […]

20. svibnja 2022.

Videosnimka otvorenja državnog Natjecanja iz astronomije

Na dolje navedenoj poveznici možete pogledati videosnimku otvorenja državnog Natjecanja iz astronomije u OŠ Đurđevac https://youtu.be/KmGbSK4YDRo Ovim putem čestitamo svim […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content