NASLOVNICA / Novosti / Radionica hrvatskih tradicionalnih frizura

Radionica hrvatskih tradicionalnih frizura

Autor:

21. siječnja 2014.

Iako prošlogodišnja vijest, ipak objavljujemo slike s radionice tradicionalnih hrvatskih frizura koja se održala u 6.e razredu 18.12.2013., pred sam kraj prvoga polugodišta. 

Sve djevojčice u tom razredu imaju dugu kosu, pa su mogle naučiti kako da si ispletu vrlo maštovite frizure bez ijedne ukosnice, gela, spreja za učvršćivanje kose ili kakvih drugih frizerskih pomagala, osim obične gumice za kosu. Ove frizure su hrvatske tradicionalne frizure pa su učenici mogli vidjeti kako su se naše bake i prabake uljepšavale u prošlosti, a frizure su i danas lijepe, elegantne i moderne. Bilo je pravo zadovoljstvo gledati kako se djevojčice po spretnim rukama frizerke pretvaraju u prave male hrvatske plemkinje! A što su za to vrijeme radili dječaci? Častili se kolačima koje je donijela jedna mama, također domaći- podravski kolači, grickali čips i smoki koji su ostali od razredne božićne svečanosti i komentirali frizure. Nešto tradicionalno, a vrijedno, hrvatsko i lijepo priredit ćemo u suradnji s roditeljima (kao i ovaj put) i za dječake, u ovom polugodištu.

Ostale obavijesti

20. svibnja 2022.

Završeno državno Natjecanje iz astronomije u našoj školi

Prigodnim kratkim programom, dodjelom zahvalnica svim sudionicima ovogodišnjeg državnog Natjecanja iz astronomije i proglašenjem najuspješnijih mladih astronoma u Hrvatskoj u […]

20. svibnja 2022.

Videosnimka otvorenja državnog Natjecanja iz astronomije

Na dolje navedenoj poveznici možete pogledati videosnimku otvorenja državnog Natjecanja iz astronomije u OŠ Đurđevac https://youtu.be/KmGbSK4YDRo Ovim putem čestitamo svim […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content