NASLOVNICA / Novosti / Radio emisija Šetnja Podravinom

Radio emisija Šetnja Podravinom

11. travnja 2016.

Danas se na Podravskom radiju u emisiji Podravska periska u 16:30 sati emitira drugi dio programa S Grgurom u podravskoj ravnici u kojoj će naši učenici krasnosloviti svoje pjesme.

Uživajte u njihovim recitacijama.

Nedavno održan program povodom rođenja Grgura Karlovčana u kojem je glavni dio događanja bio krasnoslov autorskih pjesama naših učenika na temu Šetnja Podravinom i čitanje pjesama naših zavičajnih spisatelja Božice Jelušić, Zdravka Seleša i Vladimira Miholeka, Podravski radio emitirao je u dva dijela u emisiji Podravska Periska koja ide ponedjeljkom. Prvi dio emitiran je 21. ožujka 2016. godine u 17:30 sati, a drugi dio 11. travnja 2016. godine u 17:30 sati.

O ovom događaju izašao je i članak u Podravskim novinama, br. 711, godina XVI., 4. travnja 2016.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]