NASLOVNICA / Novosti / Putovanje na Kalnik i u Križevce

Putovanje na Kalnik i u Križevce

08. lipnja 2011.

Učenici razredne nastave naše škole, u petak 3. lipnja, iskoristili su nagradu Turističke zajednice Koprivničko-Križevačke županije, putovanje na Kalnik i u Križevce.

Po dva učenika iz svakog razrednog odjela, zajedno s učiteljicama Vesnom, Željkom i Ivom, razgledali su Kalnik, posjetili Biblijski vrt i kulturno-povijesne spomenike grada Križevaca.

Nagradu su dobili povodom sudjelovanja na Danima županije, gdje su izabrani za autore najljepšeg štanda na trgu.

Ovim putem se zahvaljuju TZ-KKŽ na nagradi i raduju se budućoj suradnji i druženju.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]