NASLOVNICA / Novosti / Prvi susret s "Velikom školom"

Prvi susret s “Velikom školom”

Autor: Nikola Vuković

08. veljače 2012.

Djeca dviju starijih vrtićkih skupina u pratnji svojih odgajateljica danas su posjetila školu.

Za većinu vrtićke djece danas je bio posebno radostan i pun iščekivanja trenutak kada su prvi puta ušli u zgradu naše škole. Ni snijeg niti hladnoća nisu sprijećili naše buduće učenike da dođu vidjeti prostore u kojima će započeti svoje školovanje. Djecu i njihove odgajateljice dočekali su psihologinja Marija Sladoljev i pedagog Nikola Vuković. U dvosatnom druženju s budućim učenicima članovi stručnog tima upoznali su djecu sa organizacijom rada u školi. Djeca su bila znatiželjna, postavljali su pitanja u svezi učenja, nastave TZK, crtanja kao i o svojoj starijoj braći koja su već u školi. Uz pomoć teta odgajateljica, psihologinje i pedagoga izradili su radni listić, a na kraju su izradili crtež prema svojoj želji. Dio vremena djeca su provela u školskoj sportskoj dvorani.

Današnji dolazak djece u školu sastavni je dio aktivnosti koje prethode upisu djece u prvi razred. Psihologinja i pedagog susrest će se još s polaznicima "Male škole", a već tri tjedna rade s učenicima Romima iz naselja Stiske.

Početak upisa je 20.veljače 2012.godine.

Ostale obavijesti

19. veljače 2024.

Stručno usavršavanje učitelja i stručnih suradnika

Prvi dan drugog dijela zimskog odmora učenika u Osnovnoj školi Đurđevac bilo je radno za učitelje i stručne suradnike Osnovne […]

16. veljače 2024.

Prezentacija s roditeljskog sastanka 15. veljače 2024.

U četvrtak, 15. veljače 2024. godine pedagog škole održao je predavanje za roditelje djece dorasle za upis u prvi razred […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content