NASLOVNICA / Novosti / Prvi roditeljski sastanci

Prvi roditeljski sastanci

Autor: Nikola Vuković

04. rujna 2017.

Započela je nova nastavna godina za 697 učenika naše škole.  Najavljujemo prve roditeljske sastanke za sve razredne odjele.

Četvrtak, 7. rujna 2017. godine u 17.00 sati – sportska dvorana – zajednički roditeljski sastanak za sve razredne odjele od drugog do sedmog razreda. Nakon toga roditelji idu s razrednicima u učionice.

Petak, 8. rujna 2017. – roditeljski sastanak za prvi i osmi razred prema rasporedu razrednika.

Zajedničke teme: organizacija nastave, mogućnost uključivanja u izbornu nastavu i izvannastavne aktivnosti, rad školskog stručnog tima, prehrana učenika, osiguranje učenika, organizacija produženog boravka u školi, izvanučionička i terenska nastava, organizacija školskih izleta i posjeta, školski projekti i provedba zajedničkih programa, planovi za Školski kurikulum…).

Razrednici će roditeljima prezentirati važeće školske propise, predstaviti plan razrednog odjela, a na roditeljskom sastanku roditelji će potpisati suglasnosti potrebne za organiziranje i planiranje aktivnosti u ovoj nastavnoj godini te izabrati predstavnika u Vijeće roditelja…

Za što kvalitetniju pripremu Godišnjeg plana i programa rada škole i Školskog kurikuluma potrebna nam je suradnja roditelja. Ovim putem pozivamo roditelje da iskoriste roditeljske sastanke za prijedloge i pitanja u svezi rada škole i suradnje škole i obiteljskog doma.

Ostale obavijesti

29. rujna 2022.

Šahovska grupa počela s radom

Danas, 29. rujna 2022. godine, počela je s radom Šahovska grupa. Okupilo se dvadeset polaznika koji će pod vodstvom učitelja […]

29. rujna 2022.

NAJAVA: Obilježavanje Dječjeg tjedna

Idućeg tjedna u našoj školi raznim aktivnostima obilježavamo dječji tjedan. OBILJEŽAVANJE DJEČJEG TJEDNA Dječji tjedan je tradicionalna godišnja akcija i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content