NASLOVNICA / Novosti / Prvi roditeljski sastanci

Prvi roditeljski sastanci

Autor: Nikola Vuković

04. rujna 2017.

Započela je nova nastavna godina za 697 učenika naše škole.  Najavljujemo prve roditeljske sastanke za sve razredne odjele.

Četvrtak, 7. rujna 2017. godine u 17.00 sati – sportska dvorana – zajednički roditeljski sastanak za sve razredne odjele od drugog do sedmog razreda. Nakon toga roditelji idu s razrednicima u učionice.

Petak, 8. rujna 2017. – roditeljski sastanak za prvi i osmi razred prema rasporedu razrednika.

Zajedničke teme: organizacija nastave, mogućnost uključivanja u izbornu nastavu i izvannastavne aktivnosti, rad školskog stručnog tima, prehrana učenika, osiguranje učenika, organizacija produženog boravka u školi, izvanučionička i terenska nastava, organizacija školskih izleta i posjeta, školski projekti i provedba zajedničkih programa, planovi za Školski kurikulum…).

Razrednici će roditeljima prezentirati važeće školske propise, predstaviti plan razrednog odjela, a na roditeljskom sastanku roditelji će potpisati suglasnosti potrebne za organiziranje i planiranje aktivnosti u ovoj nastavnoj godini te izabrati predstavnika u Vijeće roditelja…

Za što kvalitetniju pripremu Godišnjeg plana i programa rada škole i Školskog kurikuluma potrebna nam je suradnja roditelja. Ovim putem pozivamo roditelje da iskoriste roditeljske sastanke za prijedloge i pitanja u svezi rada škole i suradnje škole i obiteljskog doma.

Ostale obavijesti

21. listopada 2021.

Posjet školskoj knjižnici – u društvu sa slikovnicama

U povodu obilježavanja Godine čitanja 2021., ali i Mjeseca hrvatske knjige, učenici 1. i 3. razreda te 3. odgojna skupina […]

20. listopada 2021.

Svjetski dan kravate u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Kravata je jedini hrvatski simbol koji je univerzalno poznat i prepoznatljiv. Dan kravate obilježava se 18. listopada. Tom su prigodom […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content