NASLOVNICA / Novosti / Prvi razredi obilježili Svjetski dan štednje

Prvi razredi obilježili Svjetski dan štednje

Autor: Maja Šalamon Nemet

25. listopada 2023.

Uoči Svjetskog dana štednje, koji se obilježava 31. listopada, učenici 1.a, 1.b, 1.c i 1.d razreda u pratnji svojih učiteljica posjetili su poslovnicu Zagrebačke banke u Đurđevcu. Gostoljubive djelatnice govorile su učenicima o štednji, kako i zašto moramo i možemo štedjeti. Upoznale su učenike s vrstama kovanica i novčanica kojima se trenutno služimo. Pokazale su uređaje pomoću kojih se prebrojavaju kovanice i novčanice. Učenici su sa zanimanjem pratili izlaganje djelatnica kojima su uputili nekoliko pitanja i komentara vezano za novac i štednju. Na kraju posjeta uslijedilo je iznenađenje za sve učenike, Pčelica, koja je svima podijelila prigodne darove i slatkiše.
Zahvaljujemo djelatnicima na ugodnom prijemu te im čestitamo Svjetski dan štednje.

Pripremile učiteljice Vesna Šijak i Ana Jančijev

Ostale obavijesti

06. prosinca 2023.

STEAM Escape Room u sedmim razredima

U utorak, 5. prosinca 2023., učenike 7.a, 7.b, 7.c i 7.d razreda posjetile su predstavnice Escape Rooma iz Osijeka. Učenici su sudjelovali na […]

06. prosinca 2023.

Sveti Nikola posjetio Odjel za učenike s teškoćama u razvoju

Dana 6.12.2023. godine, Odjele za učenike s teškoćama u razvoju posjetili su Sveti Nikola i Krampus, pomagači Svetog Nikole iz […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content