NASLOVNICA / Novosti / Prvi razredi na terenskoj nastavi u Čepelovcu

Prvi razredi na terenskoj nastavi u Čepelovcu

Autor:

13. travnja 2014.

Učenici prvih razreda zajedno sa svojim učiteljicama posjetili su Čepelovac u petak 11.travnja.

U sklopu terenske nastave najprije smo posjetili obitelj Zorana i Valentine Pleško,a oni su nas upoznali sa radom i životom na farmi. Za većinu učenika ovo je bio jedinstven događaj prilikom kojeg su imali mogućnost družiti se sa domaćim životinjam, a čak ih i hraniti. Putovanje smo nastavili posjetom Kuriji Barnagor u kojoj nas je gđa.Božica Jelušić upoznala sa najbitnijim detaljima iz povijesti Kurije,a osim upoznavanja kulturne i povijesne baštine imali smo prigodu uživati i u prekrasnoj prirodi koja okružuje Barnagor. Nakon kratkog odmora posjetili smo i PŠ Čepelovac, upoznali se sa učenicima i učiteljicom koja nas je upoznala sa radom škole.

Sa nama je bila učiteljica u mirovini,Doroteja Kovač koja nas je vodila cijelim putem pa im ovim putem zahvaljujemo na svemu. Također zahvaljujemo obitelji Pleško koji su nas ugostili i na kraju obilaska farme okrijepili grickalicama,sokovima i mlijekom. Hvala i Božici Jelušić na gostoprimstvu te roditeljima učenika iz Čepelovca: Marijani Kovač, Vesni Prelec i Danijeli Škrinjar koje su nam omogućile da se u Društvenom domu Čepelovac odmorimo, okrijepimo, a i one same su pripremile okrijepu za učenike i učiteljice te zahvala  i učiteljici Marini Patačko i učenicima škole koji su nas ugostili.

Prepuni dojmova i novih iskustava, sretno smo se vratili kući.

Ostale obavijesti

26. studenoga 2022.

RADIONICA POVODOM NADOLAZEĆEG BLAGDANA BOŽIĆA

Krajem mjeseca studenoga održana je radionica s roditeljima Prve odgojno obrazovne skupine pod vodstvom učiteljice Matee Melnjak. Radionica je bila […]

26. studenoga 2022.

IZRADA ADVENTSKOG VIJENCA- ODJELI ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU

Povodom nadolazećeg blagdana Božića i predbožićnog vremena učenici Druge odgojno obrazovne skupine zajedno sa učiteljicom Emom Jančevec izradili su zajednički […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content