NASLOVNICA / Novosti / Prvi put u školskim klupama

Prvi put u školskim klupama

Autor: Nikola Vuković

08. veljače 2022.

Danas je još dvadesetak djece doraslih za upis u prvi razred boravilo u učionici i upoznalo se s aktivnostima vezanim za upis u prvi razred. Osim crtanja djeca su uz pomoć prezentacije odgovarala na pitanja psihologinje i pedagoga. Stručni suradnici su upoznali djecu sa školskim predmetima u prvom razredu kao i s dijelovima nastavnog gradiva. Djeca su s pažnjom slušala i spremno odgovarala na postavljena pitanja. Dio aktivnosti odnosio se na vježbe razgibavanja koje će budući učenici često koristiti tijekom nastave.

Ostale obavijesti

01. srpnja 2022.

Uspjeh učenika na kraju nastavne godine

Na kraju nastavne godine uspjeh učenika naše škole je slijedeći: Ukupan broj učenika na kraju nastavne godine: 656 Redovni program: […]

01. srpnja 2022.

Maturalno putovanje 8. a razreda

Od 15. 6. do 19. 6. 2022. učenici 8. A razreda u pratnji svojeg razrednika Milana Kosa i učitelja Zorana […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content