NASLOVNICA / Novosti / Prvi put u školskim klupama

Prvi put u školskim klupama

Autor: Nikola Vuković

08. veljače 2022.

Danas je još dvadesetak djece doraslih za upis u prvi razred boravilo u učionici i upoznalo se s aktivnostima vezanim za upis u prvi razred. Osim crtanja djeca su uz pomoć prezentacije odgovarala na pitanja psihologinje i pedagoga. Stručni suradnici su upoznali djecu sa školskim predmetima u prvom razredu kao i s dijelovima nastavnog gradiva. Djeca su s pažnjom slušala i spremno odgovarala na postavljena pitanja. Dio aktivnosti odnosio se na vježbe razgibavanja koje će budući učenici često koristiti tijekom nastave.

Ostale obavijesti

27. svibnja 2024.

Predstava Internet genijalci

Dana 27. svibnja učenici od 1. do 4. razreda povodom Dana škole gledali su predstavu po imenu Internet genijalci koju […]

27. svibnja 2024.

Terenska nastava petih razreda u Osijeku

U petak, 24. svibnja 2024., učenici 5. A, 5. B, 5. C i 5. D razreda u pratnji svojih razrednica […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content