NASLOVNICA / Novosti / Prvi nastavni dan u našoj školi

Prvi nastavni dan u našoj školi

Autor:

03. rujna 2018.

Danas su u školske klupe ponovno sjeli učenici naše škole. Već tradicionalno, učenike od drugoga do osmoga razreda pozdravili su ravnatelj škole Danijel Domišljanović i školski pedagog Nikola Vuković. Posebnu su dobrodošlicu imali učenici koji ove školske godine kreću u prvi razred. S početkom u 11 sati malene su prvašiće i njihove roditelje pozdravili gradonačelnik Grada Đurđevca Hrvoje Janči, ravnatelj Danijel Domišljanović, školski pedagog Nikola Vuković te predstavnici Policijske postaje Đurđevac. 

Prvašiće su na klupama dočekali pokloni Grada Đurđevca, a Grad je i svakoga učenika od drugoga do osmoga razreda razveselio zdravim poklonom, jabukom i četkicom za zube. Ove školske godine po prvi puta svi su naši učenici u jednoj, jutarnjoj smjeni, a nastava započinje u osam sati. Sutra kreće „pravi“ radni školski dan prema redovitom rasporedu koji su učenici dobili danas, prvoga dana u ovoj školskoj godini.

Ostale obavijesti

26. studenoga 2022.

RADIONICA POVODOM NADOLAZEĆEG BLAGDANA BOŽIĆA

Krajem mjeseca studenoga održana je radionica s roditeljima Prve odgojno obrazovne skupine pod vodstvom učiteljice Matee Melnjak. Radionica je bila […]

26. studenoga 2022.

IZRADA ADVENTSKOG VIJENCA- ODJELI ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU

Povodom nadolazećeg blagdana Božića i predbožićnog vremena učenici Druge odgojno obrazovne skupine zajedno sa učiteljicom Emom Jančevec izradili su zajednički […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content