NASLOVNICA / Produženi boravak / Prvi jesenski dani 2. razreda u produženom boravku

Prvi jesenski dani 2. razreda u produženom boravku

Autor: Klara Kuštro

16. listopada 2020.

Prvih dva tjedna produženog boravka u 2.razredu bio je prepun aktivnosti. Na samom početku obilježili smo Međunarodni dan učitelja. Učenici su čitali pjesme, crtali portrete svojih učiteljica i nabrajali što vole kod svojih učiteljica.

Dana 9.10. obilježili smo Svjetski dan pošte čitajući priču Poštar Zeko Brzonogi, rješavajući labirinte, gledajući crtani film Poštar Pat te likovnom aktivnošću u kojoj su učenici izrađivali svoje poštanske marke.

Šetnjom oko škole, promatranjem promjena u prirodi, sakupljanjem lišća, grančica, žireva, nastale su kreacije na zemlji, a u razredu lude jesenske frizure kojima smo zahvalili za plodove zemlje. Početak mjeseca knjige obilježili smo igrom Knjižnica, izrađujući članske iskaznice, predstavljajući najdraže knjige i čitajući ulomak Miš u školskoj knjižnici. Svakog dana na zadani zvuk i znakom „Stopić čitamo“, učenici će prestati sa svim aktivnostima te početi čitati knjige, slikovnice ili pak časopise. Ovom aktivnošću učenicima će se približiti važnost čitanja u svakodnevnom životu.

Osim što smo obilježili brojne dane raznovrsnim aktivnostima, vrijeme u boravku provodimo plešući, igrajući različite igre na otvorenom, pričajući priče, a samo mali dio naših aktivnosti možete vidjeti u nastavku.

Ostale obavijesti

18. studenoga 2022.

„MISLI NA SEBE – ČITAJ!“  – 2. i 4.c produženog boravka

Učenici produženog boravka zajedno sa svojom učiteljicom tijekom Mjeseca hrvatske knjige provodili su aktivnost „Stopić – čitamo!“. U toj aktivnosti […]

27. listopada 2022.

Dobro došla jeseni! – 3. i 4. razred produženog boravka

Dobrodošlicu jeseni,  poželjeli su učenici produženog boravka 3. i 4. razreda. Čarobna i bogata jesen inspiracija je mnogim dječjim radovima. […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content