NASLOVNICA / Produženi boravak / Prvi jesenski dani 2. razreda u produženom boravku

Prvi jesenski dani 2. razreda u produženom boravku

Autor:

16. listopada 2020.

Prvih dva tjedna produženog boravka u 2.razredu bio je prepun aktivnosti. Na samom početku obilježili smo Međunarodni dan učitelja. Učenici su čitali pjesme, crtali portrete svojih učiteljica i nabrajali što vole kod svojih učiteljica.

Dana 9.10. obilježili smo Svjetski dan pošte čitajući priču Poštar Zeko Brzonogi, rješavajući labirinte, gledajući crtani film Poštar Pat te likovnom aktivnošću u kojoj su učenici izrađivali svoje poštanske marke.

Šetnjom oko škole, promatranjem promjena u prirodi, sakupljanjem lišća, grančica, žireva, nastale su kreacije na zemlji, a u razredu lude jesenske frizure kojima smo zahvalili za plodove zemlje. Početak mjeseca knjige obilježili smo igrom Knjižnica, izrađujući članske iskaznice, predstavljajući najdraže knjige i čitajući ulomak Miš u školskoj knjižnici. Svakog dana na zadani zvuk i znakom „Stopić čitamo“, učenici će prestati sa svim aktivnostima te početi čitati knjige, slikovnice ili pak časopise. Ovom aktivnošću učenicima će se približiti važnost čitanja u svakodnevnom životu.

Osim što smo obilježili brojne dane raznovrsnim aktivnostima, vrijeme u boravku provodimo plešući, igrajući različite igre na otvorenom, pričajući priče, a samo mali dio naših aktivnosti možete vidjeti u nastavku.

Ostale obavijesti

08. lipnja 2021.

Boravkaši u Posjetiteljskom centru Đurđevački pijesci

U srijedu, 2. lipnja 2021. godine, učenici produženog boravka posjetili su Posjetiteljski centar Đurđevački pijesci. Ispred Posjetiteljskog centra dočekao nas […]

27. svibnja 2021.

Zujimo zajedno kroz svemir pa sve do pčelinje košnice

Učenici 2. razreda produženog boravka proveli su zanimljiv tjedan istražujući tajne svemira. Tjedan su započeli motivacijskom pričom „Svemirci gaćoljupci spašavaju […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content