NASLOVNICA / Novosti / Prvi dan nastave

Prvi dan nastave

Autor: Nikola Vuković

27. kolovoza 2009.

Započinje još jedna nova školska godina!

1. rujna 2009. godine počinje nova školska 2009./10.godina.

Nastava u novoj školskoj godini počinje u ponedjeljak 7.rujna 2009.godine!

Predmetna nastava ( učenici od 5. do 8.razreda ) idu u prvu smjenu i nastava im počinje u 8.00 sati.

Učenici razredne nastave ( od 1. do 4. razreda ) prvi dan nastave dolaze u 13.30 sati.

Za naše nove učenike – učenike prvog razreda priredili smo kratki program dobrodošlice, a nakon toga učenici će se upoznati sa svojim učiteljicama.

U područnim školama nastava počinje ujutro, prema rasporedu kojeg su učitelji već dali učenicima.

Autobusi koji voze djecu iz okolnih mjesta u matičnu školu voze prema uobičajenom rasporedu.

Dragim učenicima, poštovanim roditeljima, kolegicama i kolegama učiteljima želim sretan početak nove školske godine.

Pedagog:

Nikola Vuković, prof.

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]