NASLOVNICA / Novosti / Prvi dan nastave

Prvi dan nastave

Autor: Nikola Vuković

27. kolovoza 2009.

Započinje još jedna nova školska godina!

1. rujna 2009. godine počinje nova školska 2009./10.godina.

Nastava u novoj školskoj godini počinje u ponedjeljak 7.rujna 2009.godine!

Predmetna nastava ( učenici od 5. do 8.razreda ) idu u prvu smjenu i nastava im počinje u 8.00 sati.

Učenici razredne nastave ( od 1. do 4. razreda ) prvi dan nastave dolaze u 13.30 sati.

Za naše nove učenike – učenike prvog razreda priredili smo kratki program dobrodošlice, a nakon toga učenici će se upoznati sa svojim učiteljicama.

U područnim školama nastava počinje ujutro, prema rasporedu kojeg su učitelji već dali učenicima.

Autobusi koji voze djecu iz okolnih mjesta u matičnu školu voze prema uobičajenom rasporedu.

Dragim učenicima, poštovanim roditeljima, kolegicama i kolegama učiteljima želim sretan početak nove školske godine.

Pedagog:

Nikola Vuković, prof.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]