NASLOVNICA / Novosti / PRVI DAN NASTAVE

PRVI DAN NASTAVE

Autor: Nikola Vuković

30. kolovoza 2013.

U ponedjeljak, 2.rujna 2013.godine počinje nova nastavna godina!

Raspored za prvi nastavni dan:

U 08.00 sati dolaze svi učenici od drugog do osmog razreda.

Raspored po razredima, upoznavanje s novim razrednicima te odlazak u učionice slijedi nakon pozdrava ravnatelja škole, gosp.Marijana Vinkovića.

Učenici će u školi biti tri nastavna sata, a u 11.00 sati u župnoj crkvi održat će se Sveta misa povodom početka nove školske godine.

Autobusi:

Po starom rasporedu iz prigradskih mjesta, a odlazak kućama predviđen je za 12.00 sati za sve pravce.

PRVI RAZRED

Doček učenika i prigodni program u 12.00 sati

Odlazak u učionice i upoznavanje s učiteljicama – 12.30 sati

Prvi roditeljski sastanak roditelja i pedagoga u sportskoj dvorani – 12.40 do 13. 30 sati

Odlazak po djecu i odlazak kućama u 13. 40 sati

Učenicima želimo puno uspjeha, zadovoljstva u učenju i radu te sretan početak nove školske godine. Poštovane roditelje pozivamo na suradnju s ciljem zajedničkog djelovanja na odgojno-obrazovnom području, a sve na dobrobit naših učenika  te njihovog pripremanja za budući život.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]