NASLOVNICA / Novosti / Prvi dan nastave

Prvi dan nastave

06. rujna 2010.

Danas je započela nastava u novoj školskoj godini!

Prvi dan nastave našu školu su posjetili mnogi ugledni gosti.

Na svečanoj priredbi povodom početka nove školske godine i polaska prvačića u prvi razred, u Đurđevcu je boravio župan Koprivničko-Križevačke županije Darko Koren. Župan je svim učenicima zaželio sve najbolje na početku nove školske godine, a svakom prvačiću je poklonio maramu "Sigurni u prometu".

Uz župana, skupu su nazočili dožupan gospodin Pal, županijski pročelnik za školstvo gospodin Antolić i gradonačelnik Đurđevca gospodin Gračan.

Nakon svečane priredbe, učenici su se zajedno s učiteljicama i roditeljima uputili u svoje razrede. Za sve učenike održane su Svete mise u crkvi Svetoga Jurja za sretan početak školske godine.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.