NASLOVNICA / Novosti / Prvašići i osmaši kreću ružičastim putem tolerancije

Prvašići i osmaši kreću ružičastim putem tolerancije

Autor: Sanja Sabolić

21. veljače 2019.

Iako je tek pretprošle godine proglašen Nacionalnim danom prevencije vršnjačkog nasilja, mi Dan ružičastih majica obilježavamo od samog početka. Ponosni smo na brojne aktivnosti naših učenika povodom šestog obilježavanja Dana ružičastih majica. Danas izdvajamo jednu zaista posebnu.

Kad se male i malo veće ruke slože, sve se može! Tako se vrlo lako može krenuti i putem tolerancije. Naime, danas su učenici 1. c i 8. d razreda na zajedničkoj radionici uz malo papira i pastela šarenih boja te uz mnogo dobre volje i osmijeha izradili svoj ružičasti put tolerancije. Pokazali su da se mali i veliki mogu ugodno družiti i raditi zajedno te da velika razlika u godinama ne predstavlja nikakav problem. Veliki su pomagali još pomalo nespretnim malim ručicama, a mali su nasmijavali velike svojim dječjim šalama. U pomoć su im stigli ravnatelj i pedagog škole, no učenici su sav posao odradili sami. Svi su bili vrlo vrijedni i produktivni.

Ostale obavijesti

09. srpnja 2024.

Naša škola treću godinu za redom dobila oznaku Sigurnija škola

U sklopu projekta “Sigurnija škola” u organizaciji Hrvatskog Crvenog križa naša škola je i u ovoj školskoj godini, trećoj za […]

03. srpnja 2024.

Završna svečanost učenika osmih razreda

U utorak, 2. srpnja 2024. godine, u Domu kulture održana je završna svečanost učenika osmih razreda. Na početku programa nazočne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content