NASLOVNICA / Novosti / Prva sjednica novog ravnatelja

Prva sjednica novog ravnatelja

04. siječnja 2012.

Današnju sjednicu Učiteljskog vijeća po prvi puta je vodio novi ravnatelj škole Marijan Vinković!

Novi ravnatelj predstavio se je članovima Učiteljskog vijeća i prezentirao im svoju viziju rada škole. Stavio je naglasak na nekoliko stvari i time pokazao na koji način namjerava rukovoditi školom.

Također je imenovao i svog zamjenika, koji će preuzeti tu funkciju ako njegovu odluku potvrdi Školski odbor.

Nakon održane sjednice počastio je sve članove kolektiva domjenkom u školskoj kuhinji.

Starom ravnatelju želimo puno zdravlja i dug umirovljenički staž, a novom puno sreće i uspjeha u vođenju škole.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]