NASLOVNICA / Novosti / Promocija zbirke poezije Marijane Kralj

Promocija zbirke poezije Marijane Kralj

Autor:

18. lipnja 2018.

U petak, 15. lipnja 2018., U Gradskoj je knjižnici Đurđevac pred brojnom publikom održana promocija druge zbirke poezije učiteljice razredne nastave u našoj školi Marijane Kralj pod nazivom U početku bijaše ljubav.

O zbirci ljubavne poezije pod nazivom U početku bijaše ljubav govorila je prof. Anica Šabarić koja je napisala pogovor ovoj zbirci i istaknula kako je Marijanina poezija odraz njene osobnosti, duhovnosti i samozatajnosti. Istaknula je kako je autorica neobičnim pjesničkim slikama, različitim motivima te ponekad i neuobičajenim poretkom riječi izrekla svoj, posebni, doživljaj nečega tako općepoznatoga kao što je ljubav. Za glazbeni dio večeri pobrinulo se Pjevačko društvo Ferdinand, iz autoričinog rodnog mjesta Ferdinandovac. Nakon zbirke kratkih priča Zrnce života, objavljene 2016. , autorica se publici predstavlja zbirkom ljubavne poezije, za koju vjerujemo da će izazvati zanimanje brojnih ljubitelja poezije.

Ostale obavijesti

26. studenoga 2021.

NAJAVA: Volonterska akcija

Školski filantropski klub „IZVOR DOBROTE“ Osnovna škola Đurđevac POZIV ZA UKLJUČIVANJE U VOLONTERSKU AKCIJU Poštovani, U sklopu rada Školskog filantropskog […]

24. studenoga 2021.

Zasadi drvo ne budi panj

Naša škola se i ove godine prijavila u nacionalnu kampanju “Zasadi drvo ne budi panj”. U srijedu 24.11. 2021. godine […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content