NASLOVNICA / Novosti / Promocija zbirke poezije Marijane Kralj

Promocija zbirke poezije Marijane Kralj

Autor:

18. lipnja 2018.

U petak, 15. lipnja 2018., U Gradskoj je knjižnici Đurđevac pred brojnom publikom održana promocija druge zbirke poezije učiteljice razredne nastave u našoj školi Marijane Kralj pod nazivom U početku bijaše ljubav.

O zbirci ljubavne poezije pod nazivom U početku bijaše ljubav govorila je prof. Anica Šabarić koja je napisala pogovor ovoj zbirci i istaknula kako je Marijanina poezija odraz njene osobnosti, duhovnosti i samozatajnosti. Istaknula je kako je autorica neobičnim pjesničkim slikama, različitim motivima te ponekad i neuobičajenim poretkom riječi izrekla svoj, posebni, doživljaj nečega tako općepoznatoga kao što je ljubav. Za glazbeni dio večeri pobrinulo se Pjevačko društvo Ferdinand, iz autoričinog rodnog mjesta Ferdinandovac. Nakon zbirke kratkih priča Zrnce života, objavljene 2016. , autorica se publici predstavlja zbirkom ljubavne poezije, za koju vjerujemo da će izazvati zanimanje brojnih ljubitelja poezije.

Ostale obavijesti

05. srpnja 2021.

Svečana dodjela svjedodžbi osmašima i proglašenje učenika generacije

Danas je u velikoj dvorani naše škole održana skromna, no svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda. Okupljenim osmašima s nekoliko […]

05. srpnja 2021.

Preuzet paket za projekt Crvenog križa Sigurnije škole i vrtići

U našu školu stigle su torbe prve pomoći koje će biti podrška u projektu Crvenog križa koji je odobrilo Ministarstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content