NASLOVNICA / Novosti / Promocija u viša zvanja

Promocija u viša zvanja

Autor: Nikola Vuković

13. studenoga 2011.

U petak, 25.studenoga 2011.godine u Zagrebu u dvorani Globus na ZV održat će se promocija učitelja i stručnih suradnika u viša zvanja.

Učitelji i stručni suradnici tijekom svog rada i na osnovu rezultata svog rada mogu napredovati u struci. U našoj školi imamo nekoliko mentora i savjetnika, znači učitelja i stručnih suradnika koji su za svoj rad promovirani u više zvanje. Na osnovu uvida u rad učitelja Zorana Vidakovića kao i na osnovu mišljenja stručne službe škole učitelj Zoran Vidakovićpromoviran je u zvanje učitelja mentora. Defektologinja KaticaBratanovićponovno je promovirana u zvanje defektologa savjetnika. Pedagog Nikola Vuković ponovno je promoviran u zvanje pedagoga savjetnika. Navedeni djelatnici naše škole nazočit će svečanoj promociji u Zagrebu, 25.studenoga 2011.godine u dvorani Globus na Zagrebačkom velesajmu. Nakon promocije i dobivanja službenog uvjerenja o zvanju na promoviranim djelatnicima je odgovornost za stručno usavršavanje i unapređivanje rada. Tijekom narednih pet godina pratit će se njihov rad i donijeti odgovarajuća odluka o daljnjem imenovanju u pojedina zvanja.

Osim navedenih djelatnika u našoj školi su ranije  promovirani:

Željka Mihočka, učitelj mentor

Sanja Flajs Vidaković, defektolog mentor

Marija Kljajić, učitelj mentor

Danijel Domišljanović, učitelj mentor

Božica Sobota, logoped mentor

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.