NASLOVNICA / Novosti / Promocija deficitarnih strukovnih zanimanja

Promocija deficitarnih strukovnih zanimanja

Autor: Ana Cenkovčan

14. svibnja 2017.

U srijedu, 10. svibnja 2017. godine, roditelji i učenici osmih razreda prisustvovali su promociji deficitarnih strukovnih zanimanja u RH.

Učenicima i roditeljima obratili su se djelatnici HGK-e, HZZ-a  i CISOK-a koji su ih upoznali s deficitarnim  strukovnim zanimanjima u RH u prethodnim godinama  te trenutnim stanjem na Hrvatskom zavodu za zapošljavanje. Nakon toga učenicima su se obratili i predstavnici većih tvrtki u našoj bližoj okolini, RADNIK d.d. iz Križevaca i RASCO d.o.o. iz Kalinovca. Pokazali su im čime se bave te ih pozvali da upišu zanimanja koja njima trebaju te zainteresiranima ponudili stipendije za vrijeme cijelog školovanja. Na kraju se prisutnima obratio i ravnatelj Strukovne škole u Đurđevcu, Mirko Peršinović, koji im je predstavio strukovnu školu te ih  uputio u  neka od zanimanja koja mogu upisati. Učenici i roditelji su na taj način dobili niz važnih informacija vezanih za upis u srednju školu.

              

              

              

              

              

              

              

Ostale obavijesti

09. srpnja 2024.

Naša škola treću godinu za redom dobila oznaku Sigurnija škola

U sklopu projekta “Sigurnija škola” u organizaciji Hrvatskog Crvenog križa naša škola je i u ovoj školskoj godini, trećoj za […]

03. srpnja 2024.

Završna svečanost učenika osmih razreda

U utorak, 2. srpnja 2024. godine, u Domu kulture održana je završna svečanost učenika osmih razreda. Na početku programa nazočne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content