NASLOVNICA / Novosti / Promocija deficitarnih strukovnih zanimanja

Promocija deficitarnih strukovnih zanimanja

Autor:

14. svibnja 2017.

U srijedu, 10. svibnja 2017. godine, roditelji i učenici osmih razreda prisustvovali su promociji deficitarnih strukovnih zanimanja u RH.

Učenicima i roditeljima obratili su se djelatnici HGK-e, HZZ-a  i CISOK-a koji su ih upoznali s deficitarnim  strukovnim zanimanjima u RH u prethodnim godinama  te trenutnim stanjem na Hrvatskom zavodu za zapošljavanje. Nakon toga učenicima su se obratili i predstavnici većih tvrtki u našoj bližoj okolini, RADNIK d.d. iz Križevaca i RASCO d.o.o. iz Kalinovca. Pokazali su im čime se bave te ih pozvali da upišu zanimanja koja njima trebaju te zainteresiranima ponudili stipendije za vrijeme cijelog školovanja. Na kraju se prisutnima obratio i ravnatelj Strukovne škole u Đurđevcu, Mirko Peršinović, koji im je predstavio strukovnu školu te ih  uputio u  neka od zanimanja koja mogu upisati. Učenici i roditelji su na taj način dobili niz važnih informacija vezanih za upis u srednju školu.

              

              

              

              

              

              

              

Ostale obavijesti

05. srpnja 2021.

Svečana dodjela svjedodžbi osmašima i proglašenje učenika generacije

Danas je u velikoj dvorani naše škole održana skromna, no svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda. Okupljenim osmašima s nekoliko […]

05. srpnja 2021.

Preuzet paket za projekt Crvenog križa Sigurnije škole i vrtići

U našu školu stigle su torbe prve pomoći koje će biti podrška u projektu Crvenog križa koji je odobrilo Ministarstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content