NASLOVNICA / Novosti / Promocija deficitarnih strukovnih zanimanja

Promocija deficitarnih strukovnih zanimanja

Autor: Ana Cenkovčan

14. svibnja 2017.

U srijedu, 10. svibnja 2017. godine, roditelji i učenici osmih razreda prisustvovali su promociji deficitarnih strukovnih zanimanja u RH.

Učenicima i roditeljima obratili su se djelatnici HGK-e, HZZ-a  i CISOK-a koji su ih upoznali s deficitarnim  strukovnim zanimanjima u RH u prethodnim godinama  te trenutnim stanjem na Hrvatskom zavodu za zapošljavanje. Nakon toga učenicima su se obratili i predstavnici većih tvrtki u našoj bližoj okolini, RADNIK d.d. iz Križevaca i RASCO d.o.o. iz Kalinovca. Pokazali su im čime se bave te ih pozvali da upišu zanimanja koja njima trebaju te zainteresiranima ponudili stipendije za vrijeme cijelog školovanja. Na kraju se prisutnima obratio i ravnatelj Strukovne škole u Đurđevcu, Mirko Peršinović, koji im je predstavio strukovnu školu te ih  uputio u  neka od zanimanja koja mogu upisati. Učenici i roditelji su na taj način dobili niz važnih informacija vezanih za upis u srednju školu.

              

              

              

              

              

              

              

Ostale obavijesti

26. studenoga 2021.

NAJAVA: Volonterska akcija

Školski filantropski klub „IZVOR DOBROTE“ Osnovna škola Đurđevac POZIV ZA UKLJUČIVANJE U VOLONTERSKU AKCIJU Poštovani, U sklopu rada Školskog filantropskog […]

24. studenoga 2021.

Zasadi drvo ne budi panj

Naša škola se i ove godine prijavila u nacionalnu kampanju “Zasadi drvo ne budi panj”. U srijedu 24.11. 2021. godine […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content