NASLOVNICA / Novosti / Projektni dan o proljeću u područnim školama

Projektni dan o proljeću u područnim školama

Autor: Antonela Carek

09. travnja 2022.

U četvrtak, 7. travnja 2022. godine, učenici Područne škole Čepelovac sa svojim učiteljem Davorom Šokecom, ugostili su učenike područnih škola Budrovac, Mičetinac i Sirova Katalena i njihove učiteljice Olgu Lazar, Maju Magdić i Martinu Krajcar Baltić kako bi zajedno učili o proljeću u zavičaju. Učenici su u školi ponovili što su o proljeću naučili na satovima Prirode i društva i svoje znanje provjerili igrajući zanimljive kvizove. Nakon toga su temu proljeća i buđenja prirode upoznali i u književnosti, interpretacijom Bajke o maslačcima. Šetnjom po Čepelovcu, promatranjem izvorne stvarnosti i razgovorom sa svojim učiteljicama i učiteljem, ponovili su naučeno o biljkama u zavičaju. Vidjeli su i dvor Barnagor, kulturno – povijesni spomenik našeg zavičaja. Posjetili su i rasadnik OPG Pleško u kojem su razgledali mlade biljke različitih voćaka i naučili nešto o načinu sadnje voćaka te promatrali promjene na stablima koje se događaju u proljeće.

Druženje su učenici Područnih škola završili na dječjem igralištu gdje su igrali razne sportske igre.

                                                                                                                      učiteljica Maja Magdić

Ostale obavijesti

01. srpnja 2022.

Uspjeh učenika na kraju nastavne godine

Na kraju nastavne godine uspjeh učenika naše škole je slijedeći: Ukupan broj učenika na kraju nastavne godine: 656 Redovni program: […]

01. srpnja 2022.

Maturalno putovanje 8. a razreda

Od 15. 6. do 19. 6. 2022. učenici 8. A razreda u pratnji svojeg razrednika Milana Kosa i učitelja Zorana […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content