Učenike 2.a i 2.b razreda, 21. studenoga 2014., posjetila je Antonija Sulimanec Grgec, magistra nutricionizma. Predavanje je bilo vezano uz realizaciju projekta PREHRANA.
Cilj posjete bio je upoznati učenike kako uz pravilnu prehranu i tjelesnu aktivnost mogu sačuvati svoje zdravlje.

Nutricionistica je učenicima na pristupačan način objasnila ulogu i doprinos hrane u očuvanju zdravlja. Učenici su uz zanimljive igre i zadatke naučili koliko raznovrsni i česti moraju biti obroci te kako neke vrste namirnica mogu narušiti zdravlje ako se konzumiraju u prevelikoj mjeri. Na kraju predavanja učenici su u grupama morali osmisliti svoj zdravi tanjur na kojem su bile pravilno raspoređene žitarice, bjelančevine, voće, povrće i mliječni proizvodi.

Zahvaljujemo Antoniji Sulimanec Grgec, djelatnici Instituta za medicinska istraživanja i medicinu rada u Zagrebu, na poučnom predavanju.
23. lipnja 2026.
Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]
19. lipnja 2026.
Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]