NASLOVNICA / Novosti / Projekt " NISI SAM"

Projekt ” NISI SAM”

Autor: Nikola Vuković

13. veljače 2012.

U suradnji s PU KC-KŽ županije održano je predavanje za učenike sedmog razreda. Dio je to projekta " Nisi sam"  u koji je uključena naša škola, a nositelj projekta je PU KC-KŽ županije.

Danas su učenici sedmog razreda čuli niz novosti vezanih uz korištenje Interneta, a posebno uz korištenje facebooka. Tijekom dva školska sata s učenicima je kroz predavanje i razgovor vodio Dražen Magdić iz PU KC-KŽ, a predavanju su nazočili i djelatnici naše PP Siniša Vinković i Robert Brlek. Učenici su aktivno sudjelovali u razgovoru i na taj način potvrdili da je Internet njihova svakodnevica. Nakon ovog predavanja slijede i radionice za učenike. Radionice će biti održane u informatičkoj učionici.

Ostale obavijesti

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content