NASLOVNICA / Novosti / Program Ruksak (pun) kulture

Program Ruksak (pun) kulture

14. studenoga 2017.

Naša škola prijavljena je u program Ruksak (pun) kulture koji provodi Ministarstvo kulture u knjižnicama osnovnih škola i vrtićima Republike Hrvatske.

Dobili smo dva programa koji će se održati u ovom mjesecu.

Prvi dio programa za učenike predmetne nastave bit će ostvaren u petak, 17. studenoga u 9.55 sati u izvedbi kazališne predstave i radionice Tko je to izumio?, a drugi dio programa za učenike razredne nastave u četvrtak, 30. studenoga, u izvedbi radionice Priča iz kofera.

U našoj školi gostovat će Teatar Tirena iz Zagreba.  Izvest će predstavu Tko je to izumio?

To je predstava o hrvatskim izumiteljima i njihovim izumima. Kroz predstavu nas vode Ruđer i Slavoljuba koji uče za ispit u školi o 25 hrvatskih izuma.

Nakon održane predstave, organizirane su dvije radionice u knjižnici i učionici br. 9 po 60 minuta pod vodstvom Nine Horvat i Maje Sviben

Drugi dio programa projekta Ruksak (pun) kulture u obliku radionice Priča iz kofera pod vodstvom Gordane Lukačić organizirana je u knjižnici, 30. studenoga u 13.00 sati za učenike drugih razreda.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]