NASLOVNICA / Novosti / Profilov školski portal

Profilov školski portal

14. rujna 2012.

Profilov školski portal mjesto je na kojem će učenici i roditelji pronaći brojne dodatne materijale i sadržaje pomoću kojih će stjecanje i proširivanje znanja biti jednostavnije, lakše i zanimljivije.

Učitelji na njemu mogu pronaći različite obrazovne sadržaje, članke i sve potrebno za planiranje i organiziranje nastave, a učenike i roditelje očekuju prijedlozi aktivnosti, savjeti i ostale sitnice važne za obrazovanje.

Uz članke, videoisječke, filmove, fotografije, primjere iz prakse, kvizove i igre, svim su korisnicima na raspolaganju i preporuke Profilovih urednika, kao i mogućnost online kupnje Profilovih udžbenika, pomoćnih nastavnih sredstava i edukativnih izdanja.

Postanite korisnik i doznajte što vam Profilov školski portal nudi.

Za odlazak na portal pritisnite ovdje.

Izvor: www.ucitelji.hr

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.