NASLOVNICA / Novosti / Produženi boravak u šk. god 2021./2022.

Produženi boravak u šk. god 2021./2022.

Autor: Danijel Domišljanović

09. rujna 2021.

Poštovani roditelji,

obavještavamo Vas da je Škola u dogovoru s Gradom pripremila rad u produženom boravku koji u ovom trenutku broji 40 zainteresiranih polaznika. Produženi boravak počinje s radom u ponedjeljak, 13. rujna 2021. Učenici će biti raspoređeni u dvije skupine, a prostor će biti prilagođen epidemiološkim preporukama i u svakoj će učionici s učenicima raditi stručna osoba, učiteljica razredne nastave.

Boravak i rad prema takvom obliku rada organiziran je u razdoblju nakon 4. sata jutarnje smjene učenika (od 10.45 sati), odnosno od 5. sata ukoliko je takav raspored učenicima. Učenici će sa svojim učiteljicama boraviti u učionicama 5 i 6 u prizemlju naše Škole. Sve detaljnije obavijesti bit će dostupne na našim web stranicama, a o tome će Vas obavijestiti učiteljice produženog boravka.

Ostale obavijesti

19. svibnja 2024.

Područne škole sudjeluju u obilježavanju akcije Svibanj- mjesec zaštite od požara

Manifestacija „Svibanj – mjesec zaštite od požara „ nacionalnog je karaktera i provodi se dugi niz godina.Učenici područnih škola Budrovac, […]

18. svibnja 2024.

Natjecanje u krasnoslovu

Na 11. Natječaju Podravina u stihovima u finale je prošlo 29. autorskih recitala učenika od 5. do 8. r. Učenici […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content