NASLOVNICA / Novosti / Priredba učenika PŠ Budrovac za kraj nastavne godine

Priredba učenika PŠ Budrovac za kraj nastavne godine

Autor:

14. lipnja 2018.

Lipanj je zakucao na vrata. Osim što se širi miris lipe, znak je to i skorog kraja nastavne godine. Tom su prigodom učenici Područne škole Budrovac sa svojom učiteljicom Olgom Lazar pripremili priredbu za svoje roditelje koju su izveli 9. lipnja 2018.

Tijekom programa učenici su pjevali, plesali, recitirali i čitali svoje sastavke te na taj način prikazali samo mali dio onoga što su tijekom godine naučili u školi. Svojim nastupom oduševili su svoje najdraže. Nakon priredbe, susret je nastavljen druženjem uz sportske igre. Uz mnogo smijeha i zabave, roditelji i njihova djeca natjecali su se u skakanju u vrećama, povlačenju užeta te u igri graničara. Odmor od igara iskoristili su da se osnaže pečenim kobasicama, sokom i sladoledom. Susret su završili u kasnim večernjima satima, no sjećanje na radosno druženje zasigurno će dugo pamtiti. Učenike očekuje još jedan tjedan nastave nakon čega će uploviti u zasluženi svijet igre i odmora, u duge ljetne školske praznike.

Ostale obavijesti

15. travnja 2024.

Kviz znanja povodom Noći knjige

Povodom ovogodišnje Noći knjige organiziramo školski kviz znanja! Tom prigodom organizirana je i prigodna prodaja otpisanih knjiga po simboličnim cijenama. […]

12. travnja 2024.

Natječaj “Podravina u stihovima”

Objavljujemo 11. Natječaj “Podravina u stihovima” za mlade pjesnike u kojem sudjeluju učenici viših razreda. Svi učenici pišu pjesme na […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content