NASLOVNICA / Novosti / Prijem kod župana

Prijem kod župana

03. svibnja 2012.

Povodom Vuzmene košarice, u organizaciji Turističke zajednice Koprivničko-Križevačke županije, župan Darko Koren upriličio je danas prijem za sve sudionike manifestacije.

Tako je i delegacija naše škole, predvođena našim ravnateljem Marijanom Vinkovićem bila prisutna svečanom uručenju Priznanja za osvojeno 1. mjesto u kategoriji osnovnih škola.

Kao pobjednici, učenici razredne nastave naše škole osvojili su u nagradni izlet na Kalnik.

Ponosni smo što već drugu godinu za redom, je prepoznata naša aktivnost u očuvanju tradicijske izrade pisanica i što smo za svoj rad nagrađeni prvim mjestom.

učiteljica Željka Mihočka

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]