NASLOVNICA / Novosti / Preuzvišeni biskup mons.Josip Mrzljak posjetio školu

Preuzvišeni biskup mons.Josip Mrzljak posjetio školu

Autor: Nikola Vuković

28. ožujka 2014.

Varaždinski biskup mons.Josip Mrzljak posjetio je školu u sklopu vizitacije župe Đurđevac.

Učenici i učitelji imali su čast ugostiti našeg varaždinskog biskupa mons.Josipa Mrzljaka. Ravnatelj škole Marijan Vinković i pedagog Nikola Vuković upoznali su preuzvišenog biskupa s ustrojstvom škole, brojem učenika i djelatnika. U zbornici je biskup kratko porazgovarao s učiteljima, a u sportskoj dvorani susreo se s učenicima i učiteljima. Učenici su pripremili prigodan program za biskupa. U pratnji biskupa bio je i župnik Marko Rac.

Ovo je drugi posjet jednog biskupa školi u Đurđevcu. Ove godine se navršava 80 godina od posjeta tadašnjeg nadbiskupa koadjutora Alojzija Stepinca našoj školi koji je 1934.godine bio u vizitaciji župe Đurđevac.

Ostale obavijesti

09. srpnja 2024.

Naša škola treću godinu za redom dobila oznaku Sigurnija škola

U sklopu projekta “Sigurnija škola” u organizaciji Hrvatskog Crvenog križa naša škola je i u ovoj školskoj godini, trećoj za […]

03. srpnja 2024.

Završna svečanost učenika osmih razreda

U utorak, 2. srpnja 2024. godine, u Domu kulture održana je završna svečanost učenika osmih razreda. Na početku programa nazočne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content