NASLOVNICA / Novosti / Preuzvišeni biskup mons.Josip Mrzljak posjetio školu

Preuzvišeni biskup mons.Josip Mrzljak posjetio školu

Autor: Nikola Vuković

28. ožujka 2014.

Varaždinski biskup mons.Josip Mrzljak posjetio je školu u sklopu vizitacije župe Đurđevac.

Učenici i učitelji imali su čast ugostiti našeg varaždinskog biskupa mons.Josipa Mrzljaka. Ravnatelj škole Marijan Vinković i pedagog Nikola Vuković upoznali su preuzvišenog biskupa s ustrojstvom škole, brojem učenika i djelatnika. U zbornici je biskup kratko porazgovarao s učiteljima, a u sportskoj dvorani susreo se s učenicima i učiteljima. Učenici su pripremili prigodan program za biskupa. U pratnji biskupa bio je i župnik Marko Rac.

Ovo je drugi posjet jednog biskupa školi u Đurđevcu. Ove godine se navršava 80 godina od posjeta tadašnjeg nadbiskupa koadjutora Alojzija Stepinca našoj školi koji je 1934.godine bio u vizitaciji župe Đurđevac.

Ostale obavijesti

14. rujna 2021.

Odjeli za djecu s teškoćama u razvoju obilježili Hrvatski olimpijski dan

U petak, 13. rujna 2021., pred utvrdom Stari grad okupili su se učenici osnovne i srednje škole te vrtićevci u […]

14. rujna 2021.

Posjet ravnateljice Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke županije Marine Perice Odjelima za djecu s teškoćama u razvoju

Uoči Svjetskog dana prve pomoći Odjele za djecu s teškoćama u razvoju posjetila je ravnateljica Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content