NASLOVNICA / Novosti / Prehrana učenika u 2. polugodištu

Prehrana učenika u 2. polugodištu

Autor: Danijel Domišljanović

06. siječnja 2023.

Poštovani učenici i roditelji,

sukladno odluci Vlade Republike Hrvatske, uputama Ministarstva znanosti i obrazovanja te osnivača Škole obavještavam vas da će od početka drugog polugodišta biti osigurana prehrana za sve učenike naše Škole. S obzirom da je većina učenika uključena u redovnu prehranu neće biti organizacijskih promjena u prehrani naših učenika. Učenici koji do sada nisu koristili uslugu prehrane moći će to ostvariti od početka drugog polugodišta. Razrednici će u prvim danima drugog polugodišta evidentirati sve učenike koji će se hraniti te će se na temelju tog popisa i evidencije u e-Dnevniku vršiti financiranje prehrane. Napominjem da su financijska sredstva za prehranu učenika osigurana iz Državnog proračuna što znači da roditelji više neće imati nikakve troškove vezane za prehranu učenika. S obzirom na prostorno – tehničke uvjete za realizaciju prehrane učenika, osigurana financijska sredstva, normative za prehranu učenika u osnovnoj školi i Nacionalnim smjernicama za prehranu učenika u osnovnim školama pripremljeni su jelovnici za naše učenike. Također, za sve učenike Područnih škola osigurana je svakodnevna dostava školskih obroka koji će biti prilagođeni prostornim uvjetima samih škola.

Želim vam svima uspješan početak drugog polugodišta i svako dobro u 2023. godini.

ravnatelj Danijel Domišljanović, prof.

Ostale obavijesti

19. svibnja 2024.

Područne škole sudjeluju u obilježavanju akcije Svibanj- mjesec zaštite od požara

Manifestacija „Svibanj – mjesec zaštite od požara „ nacionalnog je karaktera i provodi se dugi niz godina.Učenici područnih škola Budrovac, […]

18. svibnja 2024.

Natjecanje u krasnoslovu

Na 11. Natječaju Podravina u stihovima u finale je prošlo 29. autorskih recitala učenika od 5. do 8. r. Učenici […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content