NASLOVNICA / Novosti / Predavanje „Stradavanje djece u prometu“

Predavanje „Stradavanje djece u prometu“

27. rujna 2018.

Dana 27.rujna 2018.godine u prostorijama Odjela za učenike s teškoćama u razvoju gostovala je gospođa Ivanka Vusić iz PU koprivničko-križevačke s predavanjem  „Stradavanje djece u prometu“.

Gospođa Vusić upoznala je učenike i učiteljice s temom sigurnosti djece u prometu i svim popratnim temama vezanih uz sigurnost s posebnim naglaskom na kretanje, mobiteliranje, vezanje sigurnosnog pojasa i korištenja autosjedalica. Učenicima je demonstrirana razlika kod ne korištenja i korištenja sigurnosnog pojasa, te su i samo mogli isprobati razliku. Za kraj, gospođa Vusić je svim prisutnima podijelila privjeske s policijskim automobilom.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]