NASLOVNICA / Novosti / Predavanje Promicanje vrijednosti i istine o Domovinskom ratu u Koprivničko-križevačkoj županiji

Predavanje Promicanje vrijednosti i istine o Domovinskom ratu u Koprivničko-križevačkoj županiji

Autor: Danijel Domišljanović

18. listopada 2022.

U petak, 14. listopada 2022. godine, učenici osmih razreda s velikim su zanimanjem odslušali predavanje o značaju i ulozi postrojbi Koprivničko-križevačke županije u Domovinskom ratu. Predavanje su održali predavači iz projekta, umirovljeni vojno- policijski časnik Željko Golubić za postrojbe po ustroju HV, zamjenik zapovjednika SJP Ban Koprivnica Mirko Hanžeković za postrojbe temeljne i specijalne policije i bojnik Damir Vuković, tajnik podružnice UDVDR Koprivničko-križevačke županije.
Predavanje pod nazivom ” Promicanje vrijednosti i istine o Domovinskome ratu u Koprivničko- križevačkoj županiji” odobrilo je Ministarstvo znanosti i obrazovanja još prije 10 godina, a dogovorena je i daljnja suradnja s našom školom.

Ostale obavijesti

27. svibnja 2024.

Predstava Internet genijalci

Dana 27. svibnja učenici od 1. do 4. razreda povodom Dana škole gledali su predstavu po imenu Internet genijalci koju […]

27. svibnja 2024.

Terenska nastava petih razreda u Osijeku

U petak, 24. svibnja 2024., učenici 5. A, 5. B, 5. C i 5. D razreda u pratnji svojih razrednica […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content