NASLOVNICA / Novosti / Predavanje o DOMOVINSKOM RATU

Predavanje o DOMOVINSKOM RATU

Autor: Nikola Vuković

24. listopada 2014.

Danas je u našoj školi boravio gospodin Dražen Šemovčan i za učenike osmog razreda održao predavanje na temu Doprinos KC-KŽ županije u Domovinskom ratu.

Sva četiri razredna odjela učenika osmog razreda i učitelji danas su se družili sa sudionikom Domovinskog rada gospodinom Draženom Šemovčanom. Susret je  započeo zaista poučnim i kvalitetno pripremljenim predavanjem, a završio iznošenjem osobnog iskustva iz tog vremena. Učenici su sa zanimanjem pratili predavanje i izlaganje.

Ovo predavanje sastavni je dio nastave povijesti kao i ostvarivanje kurikuluma Građanskog odgoja i obrazovanja. Isto tako ovo je dobra priprema za redovne sadržaje nastave povijesti učenika osmog razreda.

Ostale obavijesti

01. srpnja 2022.

Uspjeh učenika na kraju nastavne godine

Na kraju nastavne godine uspjeh učenika naše škole je slijedeći: Ukupan broj učenika na kraju nastavne godine: 656 Redovni program: […]

01. srpnja 2022.

Maturalno putovanje 8. a razreda

Od 15. 6. do 19. 6. 2022. učenici 8. A razreda u pratnji svojeg razrednika Milana Kosa i učitelja Zorana […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content