NASLOVNICA / Novosti / Predavanje o DOMOVINSKOM RATU

Predavanje o DOMOVINSKOM RATU

Autor: Nikola Vuković

24. listopada 2014.

Danas je u našoj školi boravio gospodin Dražen Šemovčan i za učenike osmog razreda održao predavanje na temu Doprinos KC-KŽ županije u Domovinskom ratu.

Sva četiri razredna odjela učenika osmog razreda i učitelji danas su se družili sa sudionikom Domovinskog rada gospodinom Draženom Šemovčanom. Susret je  započeo zaista poučnim i kvalitetno pripremljenim predavanjem, a završio iznošenjem osobnog iskustva iz tog vremena. Učenici su sa zanimanjem pratili predavanje i izlaganje.

Ovo predavanje sastavni je dio nastave povijesti kao i ostvarivanje kurikuluma Građanskog odgoja i obrazovanja. Isto tako ovo je dobra priprema za redovne sadržaje nastave povijesti učenika osmog razreda.

Ostale obavijesti

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content